אירוע ההכרזה הגדול של סמסונג, שיתקיים ככל הנראה ב-5 באוגוסט, צפוי לחשוף את סדרת Galaxy Note 20 החדשה והמסקרנת, וכמיטב המסורת, רגע לפני שזה קורה, מגיעות אלינו הדלפות הכוללות תמונות ופרטים נוספים. על פי ההערכות, סדרת Note החדשה תושק ברחבי העולם ב-21 באוגוסט, וכמובן תגיע גם לישראל ותחליף את סדרת הנוט 10.

תמונות חושפות את ה-Galaxy Note 20 Ultra של סמסונג

ההדלפה האחרונה מציגה תמונות של ה-Galaxy Note20 Ultra, מכשיר הדגל היקר בסדרה, וכמה פרטים מעניינים המגיעים אלינו ישירות מ-Ice Universe, אחד המדליפים האמינים והמוכרים ברשת. לטענתו, ועל סמך התמונה שפירסם, ה-Note 20 Ultra יהיה מעט מרובע יותר מקודמו, 'חור' המצלמה בחזית יקטן, המסך יהיה מעט מעוקל (Curved) יותר בצדדים, וגם המסגרת תהיה מעט דקיקה יותר.

תמונות חושפות את ה-Galaxy Note 20 Ultra של סמסונג

תמונות נוספות המגיעות ממקור אחר מציגות לנו את חלקו האחורי של המכשיר, וכמובן שאי אפשר להתעלם ממערך הצילום המאסיבי, הכולל בתוכו שלוש עדשות מצלמה, פלאש LED וחיישן נוסף. על פי כל הסימנים, סמסונג תשלב בסדרה החדשה עדשת 'פריסקופ' מתקדמת. מדליף התמונות טוען כי ה-S Pen והרמקול נמצאים כעת בצד שמאל של המכשיר.

תמונות חושפות את ה-Galaxy Note 20 Ultra של סמסונג

על פי המידע שהצטבר עד היום, ה-Galaxy Note20 Ultra יגיע עם מסך 6.87 אינץ' ברזולוציית +QHD וקצב רענון 120Hz, ערכת שבבים Snapdragon 865 Plus מבית קוואלקום, זיכרון עבודה של עד 12 גיגה בייט ראם, מצלמה ראשית 108 מגה פיקסל, תמיכה בזום היברידי X50 וסוללה בקיבולת 4,500mAh.

להשוואת מחירי Galaxy Note 10