הודות לעיצוב חדשני וטכנולוגיה ייחודית שפותחו בחברה, ה-Dyson Airblade 9kJ מבטיח זיהוי תנועת הידיים בזמן מינימלי של 0.2 עשיריות השנייה, וייבוש מלא שלהן בתוך 10 שניות בלבד. בנוסף, הוא מציע שמירה על היגיינה מירבית בעזרת שימוש באוויר נקי בלבד עם מסנן HEPA מיוחד הלוכד 99.95% מהחיידקים ומייצר פיתרון מתאים היכול להתאים לתאי שירותים במרחב המסחרי והציבורי, חוסך בצריכת האנרגיה ומייצר 85% פחות פליטת פחמן דו חמצני מאשר ייבוש הידיים במגבות נייר.


מייבש הידיים החדש של דייסון מגיע לישראל

יתרונותיו של מייבש הידיים טמונים בטכנולוגיה ועיצוב המכשיר, שפותחו על ידי מהנדסים ומדענים בחברה. עיצובו המסולסל של המייבש, המונע על ידי מנוע 4V, מאפשר למנוע לבצע 75 אלף סיבובים בדקה ולהוציא 23 ליטרים של אוויר בשנייה במהירות של 624 קמ"ש. תכונות אלו מאפשרות ייבוש ידיים במהירות שיא של 10 שניות בלבד. בנוסף, למכשיר המתקדם יש חיישנים מיוחדים לזיהוי מדויק של תנועת הידיים בתוך 0.2 עשיריות השנייה. כל אלו מאפשרים חסכון בצריכת האנרגיה.

מייבש הידיים החדש של דייסון מגיע לישראל

ג'יימס דייסון מייסד החברה: "המסע למציאת דרכים טובות יותר לייבוש הידיים מרתק. לראשונה יהיה ניתן לייבש את הידיים בעזרת אוויר לא מחומם, שמפחית את צריכת האנרגיה". "אנחנו מאמינים שייבוש הידיים צריך להתבצע בצורה מהירה, היגיינית ועם אחריות סביבתית", מוסיף ג'ק דייסון, המהנדס הראשי של החברה.

מייבש הידיים החדש של דייסון מגיע לישראל