לאחר שהשיקה בספטמבר האחרון את שעון המולטי ספורט-אקסטרים החכם הראשון בעולם הכולל טעינה סולארית, מרחיבה כעת החברה את קולקציית המוצרים הכוללים טעינה סולארית ומציגה 5 שעונים חדשים ממשפחות ה-Fenix 6 וה-Instinct. השעונים זמינים לרכישה בישראל החל מהיום (12 ביולי) בחנויות המתמחות ואצל המשווקים המורשים, כולל אחריות לשנתיים של חברת רונלייט.


גרמין משיקה שעוני כושר עם טעינה סולארית‎
חברת GARMIN משיקה סדרות חדשות של שעוני ספורט - אקסטרים חכמים ומתקדמים, הכוללים, בין היתר, יכולת טעינה סולארית. 2 השעונים הראשונים שייכים למשפחת שעוני העלית של החברה, ה-Fenix 6, ו-3 שעונים נוספים ממשפחת שעוני ה-Instinct. הודות ליכולת הטעינה הסולארית, השעונים מציעים חיי סוללה מקסימליים של עד 80 ימים רצופים. עוד מציעים השעונים החדשים גם את כל התכונות של שעון ספורט חכם, לצד שורה של יישומים חדשים וייחודיים למגוון סוגי ספורט אקסטרים, דוגמת גלישת גלים, רכיבת שטח, טיפוס על קירות בתוך מבנה ועוד.

גרמין משיקה שעוני כושר עם טעינה סולארית‎
Fenix 6s Pro Solar

Fenix 6 Pro Solar | Fenix 6s Pro Solar
שני דגמים חדשים בסדרת שעוני המולטי ספורט Fenix 6, הכוללים GPS מובנה וטעינה סולארית, הודות לזכוכית ה-Power Glass, המנצלת את אנרגיית השמש כדי להאריך את חיי הסוללה. ה-Fenix 6 Pro Solar וה-Fenix 6s Pro Solar יאפשרו למשתמשים הנאה ממגוון גדול של יישומי ספורט, אקסטרים, כושר ואורח חיים בריא, לצד כל היתרונות של שעון חכם, עם תמיכה מלאה בעברית, לרבות קבלת הודעות, האזנה למוסיקה ישירות מהשעון, באמצעות Garmin Music, ותשלום ללא מגע, באמצעות Garmin Pay.

גרמין משיקה שעוני כושר עם טעינה סולארית‎
Instinct Solar Tactical

עוד ייהנו המשתמשים גם מניווט, הוספת מפות, תוכניות אימון מגוונות ואפשרות להוסיף תוכניות אימון אישיות ומדידה של מגוון מדדי בריאות בזמן אמת, דוגמת דופק, רווית חמצן בדם, סטורציית חמצן, ניטור שינה ועוד. כמיטב המסורת, יאפשרו גם הדגמים החדשים הנאה מתמיכה במגוון פעילויות אקסטרים וספורט שטח, דוגמת גלישת גלים, סאפ, סקי עם למעלה מ-2,000 מפות אתרי סקי טעונות מראש, או ריצת שטח בעזרת מפות טופוגרפיות צבעוניות ויישום ה-PacePro.

Instinct Solar
שלושה שעוני שטח ואקסטרים מוקשחים, הכוללים GPS מובנה ועמידות בפני מים, אבק, זעזועים ומים (עד לעומק של 100 מטרים) בהתאם לתקן הצבאי האמריקאי G810. לכל השעונים החדשים טעינה סולארית, המתאפשרת הודות לזכוכית ה-Power Glass ולצד חיי סוללה ארוכים יותר - של עד 50 ימי שימוש רצופים - יוכלו המשתמשים בהם ליהנות מכל התכונות של שעון ספורט - שטח חכם, לרבות מדידה של מגוון מדדי בריאות, דוגמת דופק, רמת מתח, שינה וכו', לצד תמיכה מלאה בעברית ותכונות ייחודיות שפותחו במיוחד לשימוש בסביבת שטח הדורשת יותר מ-GPS בלבד, דוגמת יישום ה-TracBack, המאפשר ניווט אל נקודת ההתחלה במקרה של בעיית התמצאות, יישום ה- GARMIN Explore, לתכנון חכם של מסלולים מבעוד מועד, תכונות ייחודיות לרכיבת אופני שטח, לפעילות טיפוס קירות בתוך מבנים ועוד.

גרמין משיקה שעוני כושר עם טעינה סולארית‎
בסדרת ה-Instinct Solar ניתן יהיה למצוא שלושה דגמים: הראשון Instinct Solar, השני Instinct Solar SURF, דגם ייעודי לחובבי הגלישה בכל הרמות המציע יכולות ניטור ומדידה במים, לרבות זמני גלישה, גאות ושפל, מהירות, אורך גל ועוד, והשלישי Instinct Solar Tactical, המיועד במיוחד לשימוש בפעילויות מבצעיות וצבאיות ומציע תכונות ייחודיות, דוגמת תאימות לאמצעי ראיית לילה, מצב מארב (התגנבות) ועוד.

להשוואת מחירי השעונים של גרמין