חברת בזק בינלאומי מודיעה על השקת שירות Safey, אפליקציית בקרת הורים חדשה אשר עוזרת להורים להיות מעורבים מבלי לפגוע בפרטיות ובעצמאות הילד. השירות יינתן ללא תשלום לחודש הראשון ולאחר מכן במחיר של 9.90 שקלים לחודש, ואינה מצריכה רכישה של ציוד כלשהו.


בזק בינ
האפליקציה, מבית פיור סייט, ומציעה מגוון שירותים חדשניים לסינון תכנים וסקירת התוכן שהוא צורך: ראשית ניתן להגדיר פרופיל לפי גילו של הילד וכך לא לחסום אוטומטית כל תוכן, אלא להתאים אותו לגילו. האפליקציה יודעת להתריע על התכתבויות פוגעניות אליהן הילד נחשף או מנהל בעצמו, היא חוסמת תכנים בעיתיים אליהם הילד נכנס, מנהלת את זמן המסכים ומנטרת אפליקציות שמותקנות על המכשיר וביניהן: Whatsapp, Facebook ו-Instegram.

בזק בינ

האפליקציה זמינה גם לאייפון וגם לאנדרואיד ומותאמת להפעלה על ידי שני ההורים. כמו כן ניתן לשייך מספר מכשירים לאותו ילד (למשל סמארטפון וטאבלט). תכונה חשובה נוספת באפליקציה החדשה היא האפשרות לקבל התראה על המיקום של הילד ולקבל פירוט של מיקום הילד 24 שעות אחורה – כך שאם הילד נמצא בסביבה בעייתית או במקום שהוא לא אמור להיות בו – ההורה יכול לקבל התראה בזמן שהוא בעבודה.