חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
טלוויזיה Samsung UE55RU7100
3,288 - 1,850 ₪
טלוויזיה Samsung UE65RU7100
4,914 - 2,725 ₪
טלוויזיה Xiaomi L55M5-5ASP
2,089 - 1,675 ₪

הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020

מסכי QLED ב-4K ו-8K: ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית מציגה בישראל את סדרות המסכים לשנת 2020 עם טכנולוגיות חדשות ועיצוב מרשים

גיא לוי |  27/07/2020

סמסונג ישראל וחברת "סמליין" משיקות בישראל את הדור הבא של סדרת מסכי הטלוויזיה, אשר יהיו זמינים לרכישה בישראל החל מהיום (ב'). סדרת המסכים החדשה מציגה את חוד החנית של טכנולוגית ה-QLED, הייחודית של סמסונג.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


סדרת מסכי ה-QLED 8K מאפשרת לצרכנים לחוות את איכות ה-8K גם כשהם צופים בתוכן שצולם ברזולוציה נמוכה יותר. מעבד הדור הבא של סדרת הדגל TSQ950, Quantum Processor 8K, המבוסס על הטכנולוגיה של Samsung בתחום המוליכים למחצה, מציע יכולות AI upscaling מתקדמות העושות שימוש ב-Machine Learning לניתוח וזיהוי מאפיינים של פיקסלים בודדים. הטכנולוגיה הזו משחזר למעשה את האלמנטים השונים שמרכיבים את התמונה ויוצרים תמונה חדה יותר באיכות 8K - ללא קשר לאיכות התוכן המקורי.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


המעבד החזק ממנף את כוחה של הבינה המלאכותית גם כדי להבטיח ששום דבר לא יסיח את דעתם של הצופים מהתוכן. בניגוד לחיישני טלוויזיה רגילים היודעים לכוון את בהירות המסך רק בהתאם לתאורת הסביבה בחדר, טכנולוגיית Adaptive Picture אחראית לפיזור האור בתוך סצנה ספציפית ולהבטיח שהטלוויזיה תציג תמונה ברורה וחדה גם בחדרים שטופי אור, תוך שמירה על ניגודיות אופטימלית.


טלוויזיית הדגל החדשה TSQ950 QLED 8K היא הראשונה בענף המציעה סאונד היקפי, רזולוציית 8K נאמנה למציאות ומארז דק. ה-TSQ950 מבטל למעשה את המסגרת סביב המסך עם יחס מסך לגוף של כמעט 99 אחוז, הגדול ביותר בשוק. בצפייה ממרחק של 3 או 4.5 מטר נוצר אפקט של מסך אינסופי כשהמסגרת כמעט בלתי נראית. התוצאה היא חוויית צפייה המבטלת את הגבולות בין הטלוויזיה לסביבתה. לזה מתווסף אלמנט נוסף – ה-Q950 מגיע בעובי של 15 מילימטרים בלבד לכל רוחב המסך. בשילוב עם הפאנל השחור והאלגנטי, ניתן לתלות את המסך השטוח לחלוטין על הקיר, או להציב אותו על שידה או על מזנון טלוויזיה.


איך בוחרים טלוויזיה חכמה?


כל אחד מהדגמים בסדרה עומד בדרישות מפרטי הבדיקה של איגוד 8K Association וכן בהגדרה של CTA למסכי 8K Ultra HD. כל הטלוויזיות של Samsung בדגמי 2020 8K ישווקו עם יכולת מובנית להזרמת סרטונים בקידוד AV1 שצולמו ב-8K. Samsung גם עובדת עם שותפים כמו YouTube על יצירת ערוצים להזרמה (סטרימינג) של תוכן שצולם ב-8K. 


לצרכנים יש היום גישה ליותר תוכן מוזרם מאי פעם, זו הסיבה שסדרת ה- QLED 8K מציעה יכולות שמאפשרות לצרכנים להפיק יותר הנאה מהתכנים שלהם. ה-TSQ950 מציעה למשתמשים מערכת שמע איכותית עם שילוב של רמקולים בכל הצדדים של המסך ובסאב-וופרים בחלקו האחורי. בשילוב עם טכנולוגיית Object Tracking Sound+, העושה שימוש בטכנולוגיה מבוססת AI להתאמת התנועה של צלילי השמע לתנועה של האובייקטים על המסך, ה- TSQ950 מספקת צליל היקפי המתפרס על פני 5.1 ערוצים.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


דגם ה-TSQ950 יודע גם לכוון את עוצמת הקול בתגובה לצלילים מוכרים כמו רעש של בלנדר או שואב אבק, באמצעות טכנולוגיית זיהוי רעשים ושיפור אוטומטי של חדות הקול. טלוויזיית ה-TSQ950 מצוידת גם ביכולת הייחודית להשתמש ברמקולים המובנים שלה כערוץ שמע נוסף, כאשר היא מחוברת לכל מקרן קול מסדרת 2020 Q Series, למשל ה-TQ800, זוכה פרס החדשנות ב-2020 CES. טכנולוגיית Q Symphony מאפשרת התאמה של השמע משני המכשירים יחד ליצירת חוויית שמע אקוסטית דינמית ורב ממדית.


סדרת מסכי ה-QLED משתמשת בטכנולוגיית Quantum Dot הייחודית של Samsung כדי לבטא 100% צבעים אמיתיים. מי שאחראי לטכנולוגיה הזו הוא מעבד הבינה המלאכותית המשופר AI Quantum Processor 4K. המעבד משדרג את התצוגה כדי לייצר חוויה מותאמת לתוכן המוצג. בהירות המסך ובקרת הקול בטלוויזיה מתאימות את עצמן לכל מצב צפייה ותוכן, סצנה אחר סצנה בזמן אמת. בנוסף להשבחת התמונה אחראי המעבד בין היתר על פיצ'רים נוספים כגון: AVA (Active Noise Amplifier) , Ultra Viewing Angle, Adaptive Picture Object Tracking Object Tracking Sound (OTS) ועוד'.


אלמנט שימושי נוסף קשור לעובדה שיותר ויותר צרכנים משתמשים היום במכשירים הניידים שלהם תוך כדי צפייה בטלוויזיה, אבל מתקשים לקלוט את כל מה שקורה בשני המכשירים בו-זמנית. פיצ'ר חדש בשם Multi View מאפשר צפייה בשני המסכים במקביל באמצעות הקרנת מסך המכשיר הנייד על מסך הטלוויזיה לצד התוכן הטלוויזיוני על מנת להבטיח עדכון שוטף בשני המסכים על גבי המסך הגדול. עם 14 פריסות שונות, משתמשים יכולים להתאים את חוויית הצפייה להעדפות שלהם, מצפייה במסכים זה לצד זה עד תצוגת תמונה בתוך תמונה.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


סדרת טלוויזיות ה-Lifestyle: "The Sero", The Frame’' ו- Serif"" מרחיבות את אפשרויות התצוגה בשוק העולמי

Samsung מגדילה גם את מערך טלוויזיות ה-Lifestyle שלה עם ההשקה המורחבת של The Sero. סדרת The Sero – שפירושה "אנכי" בקוריאנית – הינו מסך היכול להסתובב על צירו ממצב אופקי למצב אנכי וחזרה, בדיוק כמו סמארטפון או טאבלט. אחרי ההשקה הראשונית שלו בדרום קוריאה בשנה שעברה, החליטה Samsung להרחיב את זמינותו למספר שווקים גלובליים נוספים במהלך 2020.


טכנולוגיית סיבוב התצוגה של The Sero מתכתבת ומותאמת למכשירים הניידים המאפשרים למשתמשים להציג תוכן במצב אופקי רגיל ולהפוך את המסך למצב אנכי בקלות ובטבעיות לטובת צריכה של תוכן נייד. צרכנים יוכלו ליהנות ממגוון תכנים – ובכלל זה רשתות חברתיות, YouTube וסרטונים אישיים אחרים – ולסובב את המסך כך שישקף את האוריינטציה של המכשיר הנייד.


בקריצה לדור המילניום וה-Z, מציג ה-Sero עיצוב חדשני שיבלוט בכל חלל, ומציע מגוון תכונות תצוגה שונות כאשר אינו בשימוש. כזוכת פרס החדשנות של CTA בתערוכת CES, The Sero כוללת את הפונקציות המהפכניות ביותר במסכי הפרמיום של Samsung, ובמקביל מציעה גישה חדשה לטכנולוגיית הבידור הביתי עם מענה לצרכים ולהרגלים של קהל הולך וגדל של צופים ניידים כדוגמת טכנולוגיית Tap View (שיקוף מסך בהקשה) ומערכת שמע מובנית עם 4.1 ערוצים ברגלית הטלוויזיה.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


מסכי ה- QLED המעוצבים בסדרת The Frame’', הופכים בלחיצת כפתור ליצירת אמנות המציגה את מיטב יצירות האמנות על הקיר. לחיצה נוספת הופכת את המסך לטלוויזיית QLED 4K חכמה. ‘The Frame’ מציגה קונספט חדשני, עם מסגרות מגנט מתחלפות* במגוון צבעים (עץ טבעי, עץ אגוז, לבן ושחור, *המסגרות ניתנות לרכישה בנפרד), מצב אמנות (Art Mode) המאפשר להפוך את המסך ליצירת אמנות מדהימה, כאשר בחנות האמנות זמינות יותר מ-1,000 יצירות, חלק מהיצירות זמינות לרכישה בלבד.


להצגת יצירות האמנות בצורה אופטימלית, הטלוויזיה מצוידת בחיישני תאורה ותנועה מתקדמים המתאימים את תצוגת התמונה המוצגת לסביבת החדר. דגמים אלו מגיעים עם חבילת אבזור רחבה באריזה – מתלה צמוד קיר No Gap Wall Mount, כבל אופטי וקופסת חיבורים חיצונית.


ה-Serif מגדירה מחדש את הטלוויזיה, כשהיא משלבת רבות מבין הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום ובמקביל מתאפיינת במראה מרשים וייחודי. בזמן שטלוויזיות אחרות שייכות לקירות, ה- Serif שייך לכל מקום שאתה שם אותו. בין אם היא ממוקמת בחדר או על מדף, הטלוויזיה הזו לא נועדה רק לזוז - היא נוצרה כדי לדחוף גבולות.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


סדרת מסכי ה-Crystal UHD של סמסונג מעוצבים ללא מסגרת כאשר מסגרת הטלוויזיה לא מורגשת ונטמעת בחוויית הצפייה. בטלוויזיית Crystal UHD סביבת הטלוויזיה נקייה מכבלים הודות לתעלות ייחודיות בגב המסך המיועדות למעבר כבלים למסלול נסתר הישר לתוך רגלית הטלוויזיה זאת על מנת שסביבת הטלוויזיה תהיה נקייה מכבלים.


מסכי סדרת Crystal UHD של Samsung מציעים איכות תמונה עשירה על ידי שימוש במעבד 16bit המסוגל לנתח ולהציג מעל למיליארד גוונים של צבע. בנוסף, מעבד ה-16bit מפיק תמונה מציאותית על ידי שימוש בתאורה מתקדמת בשילוב ננו חלקיקים (לא אורגנים) המגדיל את ערכי סולם הצבעים באופן משמעותי לערכים של למעלה מ 90% , מה שמאפשר ניתוח עדין ומדויק של טמפרטורת הצבע. סדרת המסכים אף צוידה במעבד חזק אשר משדרג את חווית הצפייה באמצעות 4K Upscaling וניתוח עמוק של צבעים עם אלגוריתם חכם. תכונות נוספות של המעבד החדש- Adaptive Sound המתאים את האיקוולייזר עם התאמה לתוכן הצפייה.


הטלוויזיות החדשות של סמסונג לשנת 2020


דגם ה- TU8500 עושה שימוש בטכנולוגיית ה-Dual LED המבוססת על תאורה דו-גונית חדישה ,המשתמשת בשתי נורות LED חכמות בטמפרטורת אור שונות, מה שמעניק למסך יכולת להציג תמונה נאמנה למקור עם ביטוי לצבעים החמים והקרים יחד תוך כדי שיפור הניגודיות ,הפרטים ועומק הצבע. המערכת מאפשרת בנוסף הגדלה משמעותית של היכולת להציג תמונה עשירה גם בזוויות צפייה רחבות יותר.


בהפעלת משחקים בטלוויזיה, מסך ה- Crystal UHD יהפוך בקלות ובאופן אוטומטי למסך גיימרים מתקדם, עם עיבוד תנועה ותמונה אופטימליים למשחק, זאת בכדי לצמצם את זמני התגובה ולמנוע מריחות וקפיצות בתמונה – להנאה מושלמת מהמשחק.


מחירים

כחלק מההשקה, סמסונג תציע לכל מי שירכוש מסך מהסדרה החדשה בתקופה הנוכחית, חודש ראשון חינם בשירות הסטרימינג NEXT TV של HOT ולאחריו מנוי בעלות חודשית של 69 שקלים למשך כשנתיים.


סדרת הטלוויזיות של סמסונג מדגמי 2020 תוצע במגוון רחב במיוחד של דגמים וגדלים, החל מ-32" ועד מסכי ענק בגודל 98". סדרת הדגל QLED 8K מוצעת בגדלים 65"- 98" במחיר מומלץ לצרכן החל מ-13,990 שקלים . סדרת QLED 4K (Q95T ,Q80T ,Q70T ,Q60T) מוצעת בגדלים 50" – 85" החל מ-3,190 שקלים. הסדרה החדשה Crystal UHD עם טכנולוגיית Crystal Display תוצע בגדלים 43"-82" החל מ-1,990 שקלים.


סדרת מסכי ה-Life Style החדשה תוצע במגוון רחב של מוצרים ועיצובים ייחודיים. דגם "The Frame" יוצע בגדלי 55" – 75" והחל מ-5,490 שקלים. דגם The SERIF בגדלים 43" – 55" יוצע החל מ-3,990 שקלים, ואילו דגם "The SERO" יהיה זמין בגודל 43" ובמחיר מומלץ לצרכן של כ- 5,490 שקלים.


להשוואת מחירי הטלוויזיות של סמסונג

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלויזיות

טלוויזיה Samsung UE55RU7100
Samsung UE55RU7100
טווח מחירים:1000 - 2000 ש"ח,
יצרן:Samsung,
גודל מסך:55...,
החל מ- 1,850 ₪
מתוך 35 חנויות
טלוויזיה Samsung UE65RU7100
Samsung UE65RU7100
טווח מחירים:2000 - 3000 ש"ח,
יצרן:Samsung,
גודל מסך:65...,
החל מ- 2,725 ₪
מתוך 29 חנויות
טלוויזיה Xiaomi L55M5-5ASP
Xiaomi L55M5-5ASP
טווח מחירים:1000 - 2000 ש"ח,
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:55...,
החל מ- 1,675 ₪
מתוך 37 חנויות
טלוויזיה Samsung UE55RU8000
Samsung UE55RU8000
טווח מחירים:2000 - 3000 ש"ח,
יצרן:Samsung,
גודל מסך:55...,
החל מ- 2,149 ₪
מתוך 23 חנויות
גיא לוי - כתב חדשות וטכנולוגיה

גיא לוי - כתב חדשות וטכנולוגיה

כתב חדשות וטכולוגיה
בן 50, נשוי ואב ל-2, כתב טכנולגיה ב-WiseBuy מ-2019. איש אקדמיה בעברו ומי שהקים את GSM Israel. כתב בעבר ל-Ynet, Walla, Mako. מומחה טכנולוגיה וחדשנות ובעיקר מכור לתחום.
לפניות: support@wisebuy.co.il