מותג המשחקים של אסוס, Republic of Gamers, מכריז על אביזרים חדשים לחובבי הגיימינג: מקלדת המשחקים ROG Falchion, אוזניות המשחקים ROG Cetra RGB, ומסך המשחקים ROG Strix XG16.


ROG Falchion היא מקלדת מכנית אלחוטית בעיצוב חדשני. עיצוב זה מתבטא בכך שגודלה 65% מזה של מקלדת רגילה. היא מגיעה עם כיסוי רב תכליתי ולוח מגע אינטראקטיבי המאפשר לשנות את עוצמת הקול, לנגן ולהשהות מוזיקה, ולבצע זום פנימה והחוצה במסך. כן ניתן לתכנת את לוח המגע לשימוש כמקש מקרו, ונוריות ה-LED RGB שבלוח המגע מראות את מצב הסוללה בזמן אמת.

מותג הגיימינג של אסוס חושף אביזרים חדשים

החיבור מהיר, עם זמן תגובה של אלפית השנייה באמצעות קישוריות ב-2.4 גיגה-הרץ, והיא מציעה חיי סוללה שמסתכמים בעד 400 שעות עבודה. עם העיצוב המעודכן והתכונות הידידותיות למשתמש, ROG Falchion מעצימה שחקנים עם שליטה וביצועים ברמה גבוהה יותר.

אוזניות המשחקים ROG Cetra RGB תומכות במספר פלטפורמות משחק, כולל טלפונים חכמים, מחשבים אישיים עם Windows או macOS וכן Switch של נינטנדו. טכנולוגיית ביטול הרעשים הפעילה (ANC) והמצב 'הסביבתי' המשולב באוזניות מאפשרים למשתמשים לשקוע לחלוטין, ללא כל הפרעה, אל תוך המשחקים, המוזיקה וכל פעילות מדיה אחרת. עם זאת יכולים המשתמשים לשמוע צלילים חיצוניים, אם צריך. ASUS Essence, דרייברים בלעדיים בגודל 10 מ"מ, מספקים קולות משחק ממוטבים ובס חזק.

מותג הגיימינג של אסוס חושף אביזרים חדשים
המשתמשים יכולים לבחור אחד משלושה גדלי קצוות סיליקון והתאמות לאוזניים, וכן שני סוגי קצוות מוקצפים - הכל כדי לספק גמישות שמבטיחה שימוש נוח. תאורת ה-RGB הניתנת להתאמה אישית מאפשרת למשתמשים ליהנות מאודיו באיכות גבוהה בסגנון מיוחד.

ROG Strix XG16 הוא מסך משחקים נייד בגודל 15.6 אינץ' עם סוללה מובנית. הוא מציג לראווה קצב רענון של 144 הרץ ורזולוציית 1080p, ומציע שני חיבורי USB-C וחיבור microHDMI יחיד המספקים גמישות באפשרויות הקישור וכן את היכולת להטעין אותו במהלך משחק. המעמד הנפתח הידידותי למשתמש בחלק האחורי ניתן לפתיחה עד 70 מעלות. הוא מאפשר למקם את המסך ביציבות על משטח שטוח או להשתמש בו במצב אנכי לנוחות צפייה תוך כדי תנועה.

מותג הגיימינג של אסוס חושף אביזרים חדשים

מתחת למעמד מוצאים עיצוב רשת בתבנית סייברטקסט. עיצוב זה רק מוסיף לאסתטיקה העתידנית שלו. המסך מציע צבעים באיכות ובהירות גבוהים, ופאנל ה-IPS מאפשר צפייה בווידאו גם בזוויות רחבות. ROG Strix XG16 תואם לשימוש עם ROG Tripod המאפשר לשחקנים ניידים למקם את המסך מעל המחשב הנייד לעבודה במסך כפול.