ניופאן, יבואנית מוצרי האלקטרוניקה של חברת BOSE בישראל מציגה את – BOSE Frames – משקפי שמש עם רמקולים מובנים לחוויית סאונד אישית. משקפי השמש מגיעים בשני דגמים בעיצוב עדכני עם עדשות UVA/UVB דגם רונדו (Rondo) – בעלות מסגרת מרובעת ודגם אלטו (Alto) – בעלות מסגרת מעוגלת וקטנות יותר.


משקפי השמש של חברת BOSE מגיעים לישראל‎
דגם Alto
במשקפיים ישנן קישוריות Bluetooth ו-Bluetooth LE, חיישן תנועה מובנה, מיקרופון מובנה אשר מאפשרים חווית סאונד אישית, ניהול שיחות טלפון ללא הפרעות, עדשות הניתנות להחלפה, סוללה המאפשרת עד 4 שעות שימוש, סיווג עמידות למים IPX4 (עמידות בפני מזג האוויר וזיעה), ניתנות לשליטה על ידי אפליקציית BOSE connect.

משקפי השמש של חברת BOSE מגיעים לישראל‎
דגם Rondo

Frames מאפשרות להאזין למוסיקה ולשמוע את הסביבה בו זמנית. יחד עם זאת הסביבה אינה שומעת את מה שמרכיב המשקפיים שומע. החיבור מתבצע באמצעות האפליקציה עם חיבור מיידי לאחר לחיצה אחת על לחצן ההפעלה במשקפיים ולאחר מכן ניתן כבר לשמוע מוזיקה ולנהל שיחות טלפון.

לחצן ההפעלה הינו הכפתור היחיד במשקפיים ומאפשר פונקציות מרובות דוגמת -קבלת והפסקת שיחה, חזרה אחורה או העברה קדימה לשמיעת שיר והפעלת העוזר האישי (Voice Assistant) וגם להנמיך ולהחליש את הסאונד. ההטענה מתבצעת על ידי מטען USB המגיע עם המשקפיים. המשקפיים יימכרו במחיר של 1,190 שקלים, אשר כולל 12 חודשי אחריות.