לאחרונה הכריזה בזק גם על השקה קרובה של קצב גלישה חדש, העומד על 200 מגה ברשת הקיימת ובמקביל לחיבור רשת הסיבים. לבזק יכולת לספק קצב גלישה זה, בתוך זמן קצר למאות אלפי לקוחות ברחבי הארץ. הקצב החדש יושק בקרוב בישובים רבים במרכז ובפריפריה.


בזק מאיצה את קצב פריסת הסיבים האופטיים‎

במקביל לפעילות התשתית הנרחבת של בזק, החברה מתמקדת כל העת בשיפור ושדרוג חוויית הגלישה בבתים עצמם. בשנים האחרונות בזק ביססה את מובילותה כספקית שירותי התקשורת הטובה בישראל עם ציוד גלישה מתקדם ושירותי רשת יחודיים בבתי הלקוחות, אשר יחד עם תשתית הסיבים יבטיחו ללקוחותיה חוויית אינטרנט מעולה מקצה לקצה.

בזק מאיצה את קצב פריסת הסיבים האופטיים‎

לצורך הפרוייקט, בזק נערכת לקליטה של אנשי תשתית וטכנאים, במטרה לעבות את מערך השטח של החברה. בתוך כך, החלה בזק בתכנון פריסה במספר ערים בישראל, ותאיץ את קצב הפריסה במהלך השנה הקרובה, זאת באמצעות מאות עובדים של החברה.

גיל שרון, יו"ר בזק אמר כי, "השקת תשתית הסיבים של בזק הינה צעד בעל חשיבות לאומית. פריסה נרחבת ומהירה של רשת הסיבים הגדולה במדינה תצעיד את ישראל קדימה ותתרום לחוסנה וכלכלתה של המדינה. זהו גם צעד בעל משמעות עסקית, שיצעיד את בזק ואת ישראל לחזית הטכנולוגית של רשתות התקשורת המתקדמות בעולם. אנו מברכים את שר התקשורת, יועז הנדל, שפעל במהירות ובנחישות לקידום הנושא".

דודו מזרחי, מנכ"ל בזק אמר היום, "בזק תשיק בקרוב את תכנית הסיבים של החברה שבמסגרתה יחוברו אלפי שכונות וישובים בישראל לרשת סיבים אופטיים מתקדמת המאפשרת קצבי אינטרנט אולטרה מהירים, ממנה יכלו ליהנות מיליוני ישראלים בכל רחבי המדינה".