חברת סמסונג, מהיצרניות הבולטות בתערוכה, משחררת ללא הפסק חידושים טכנולוגיים ומוצרים חדשים שעתידים להגיע אלינו בזמן הקרוב ובזמן הרחוק. כחברה המייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים חשמליים, ניתן לראות כי משנה לשנה הפיתוחים וההמצאות מתקדמים עוד ועוד, והופכים להיות עתידניים, בין היתר הודות לשילובה של העוזרת הקולית "ביקסבי" למוצרים חדשים כמו מקררים, מסכים ואף מכונות כביסה, מה שיגרום לנו בעתיד הקרוב לדבר בקול אל מוצרי החשמל שלנו.
לעוד חדשות CES 2018.

The Wall
סמסונג מציגה מסך טלוויזיה ענק בגודל 146 אינץ', כאשר טכנולוגית המסך היא חדשה – מיקרו LED. בתוך פאנל המסך נמצאים פיקסלי לד מיקרוסקופים, המהווים שדרוג לפאנל ה-OLED האיכותי. סמסונג טוענת כי ניתן אף לשנות את הגודל של המסך הפועל, ואף רומזת כי יהיה ניתן לשנות בעתיד את גודלו הפיזי של המסך.כרגע אין צפי להשקת המסך, אך סמסונג צפויה לשחרר סנונית ראשונה של מסך המיקרו LED עוד השנה.

סדרת השף ומוצרים לבנים
חברת סמסונג מציגה שלל מוצרי מטבח וניקיון המשלבים קישוריות WIFI ושלל פתרונות חכמים הכוללים את שילובה של העוזרת הקולית ביקסבי. בנוסף, סמסונג תציע חבילות שלמות של מוצרים חכמים למטבח, כמו גם כיריים אינדוקציה המציגים להבה דיגיטלית, תנורי קיר, מקררים, ומדיחי כלים. סמסונג מבטיחה ומוסרת כי לכל המוצרים החדשים נוסף על קישוריות WIFI, תהיה קישוריות Bluetooth והתממשקות לבתים חכמים.המוצרים הלבנים וסדרות השף יושקו בעולם באביב 2018.

Samsung Flip
סמסונג מציגה מסך מגע בגודל 55 אינץ', המתפקד כמעין שולחן עבודה דיגיטלי התומך בעטים חכמים. מסך זה בא להחליף את הלוח המחיק המסורתי בחדרי ישיבות ותצוגות, כאשר ניתן לצייר ולרשום עליו, ואף ניתן לשתף עימו תכנים מכמה מכשירים חכמים בו זמנית. יתרה מזאת, ניתן לחבר אותו למחשב ולהשתמש בו כמסך מחשב לכל דבר, התומך במחוות מגע. המסך עצמו מגיע מורכב על מתקן מיוחד ולו גלגלים, ובכך ניתן לנייד אותו מחדר לחדר. מערכת ההפעלה תהיה מסוג טייזן 3.0, וזיכרונו הפנימי לאחסון יעמוד על 8 גיגה ביט לטובת הצגת תכנים שונים.לא נמסר מועד שיווקו של מסך ה-Flip לעת עתה.