במהלך השנה האחרונה, הרחיב שירות STINGTV מבית חברת Yes את היצע הפלטפורמות דרכן הוא זמין לצפייה. אחרי משתמשי אפל TV קיבלו לידיהם את השירות איי שם בשנה שעברה, מצטרפים כעת גם בעלי הטלוויזיות החכמות מבית מותג הטלוויזיות הקוריאני LG אלקטרוניקס. 


יס משיקה את אפליקציית STINGTV לטלוויזיות LG


על פי יס, לקוחות STINGTV יוכלו לצפות בתכני השירות כבר כעת דרך טלוויזיות LG המריצות את מערכת ההפעלה WebOS, זאת ללא צורך בחיבור ממיר חיצוני או שימוש במזרים מדיה מכל סוג שהוא. בדומה למתבצע עם הטלוויזיות החכמות של סמסונג, גם במקרה של טלוויזיות LG לא תהיה תמיכה בכל טלוויזיות המותג המריצות את מערכת ההפעלה WebOS.


ביס מדגישים כי בשלב הנוכחי, רק טלוויזיות LG מהשנים 2019 ו-2020 יתמכו בשירות, ובתנאי שהן מריצות את גרסאות מערכת ההפעלה WebOS 4.5 ו-WebOS 5.0. באשר לדגמי השנים הקודמות, מיס נמסר כי גם טלוויזיות LG מהשנים 2017 ו-2018 יקבלו את התמיכה בשירות STINGTV - אם כי זו לא תהיה זמינה בשלב זה.


יס משיקה את אפליקציית STINGTV לטלוויזיות LG


השקת שירות STINGTV בקרב טלוויזיות LG מגיעה לאחר זמינותו במגוון נרחב של מוצרים. כיום, הוא זמין דרך טלוויזיות חכמות המריצות את מערכת ההפעלה אנדרואיד TV, דרך מזרימי המדיה של אפל, Apple TV, מזרימי המדיה של שיאומי ואנבידיה, MI Box 4S 4K ו-NVIDIA SHIELD, וכן בטלוויזיות של סוני, פיליפס וטושיבה.