תערוכת CES 2021 יצאה היום לדרך באופן רשמי עם מגוון רחב של הכרזות מבית ענקיות הטכנולוגיה LG, סמסונג, ואחרות. כמיטב המסורת, כבר בסוף השבוע האחרון ראינו חלק ניכר מן המוצרים נחשפים - וכעת מבול ההכרזות ממשיך. הפעם אנו עם חברת לנובו, שאחרי הצגת דגמי ה-IdeaPad החדשים, חושפת כעת את מחשב ה-Lenovo Yoga Slim 7i Pro.


לנובו מכריזה על מחשב ה-Yoga Slim 7i Pro עם מסך OLED


ה-Yoga Slim 7i Pro החדש לבית לנובו מגיע לשוק עם עיצוב פרימיום עשוי מתכת, וכולל מסך 14 אינץ' בעל שוליים דקים ויחס צפייה רחב של 16:10. מסך ה-14 אינץ' של המחשב זמין לא רק בפאנל ה-LCD המוכר - אלא הפעם זמין גם בוריאציית OLED עם פאנל מבית סמסונג, ברזולוציה של 2880X1800 פיקסלים ועם קצב רענון מהיר של 90 הרץ - זאת לראשונה בסדרת יוגה מבית היצרנית הסינית.


מתחת למכסה המנוע של היוגה סלים 7i פרו נמצאים מעבדי אינטל מהדור ה-11, ככל הנראה עם אפשרות לשילוב של עד מעבד Intel Core-i7. לצד אלו, מאפשרת החברה למשתמשי ה-Yoga Slim 7i Pro לשדרג את יכולות העיבוד הגרפי של המחשב באמצעות עד לכרטיס מסך ייעודי מסוג GeForce MX450.


לנובו מכריזה על מחשב ה-Yoga Slim 7i Pro עם מסך OLED


ה-Lenovo Yoga Slim 7i Pro מגיע לשוק עם עד ל-32 גיגה-בייט של זיכרון RAM מסוג LPDDR4X ומציעים מגוון מחברים, בהם כניסת USB Type-A מלאה, שקע 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות וכן גם שקע מסוג USB Type-C. המחשב מונע על ידי סוללת 61 וואט-שעה עם תמיכה בטעינה מהירה ועד ל-18 שעות עבודה.