חברת הטכנולוגיה וענקית הסמארטפונים הקוריאנית, חברת סמסונג אלקטרוניקס, הכריזה זה עתה על סדרת מכשירי הדגל שתלווה אותה לשנת 2021, זו כמובן ה-Galaxy S21. אלא שזו לא הייתה ההכרזה היחידה של החברה, שבחרה באירוע ה-Galaxy Unpacked 2021 הראשון להציג גם אוזניות נטולות חוטים חדשות, אלו הן ה-Samsung Galaxy Buds Pro. 


הוכרזו: Galaxy Buds Pro - סינון רעשים אקטיבי ועיצוב מעודכן


ה-Galaxy Buds Pro מגיעות לשוק לאחר מספר שבועות בהן שמענו עליהן דרך שורה של שמועות ודיווחים. האוזניות החדשות של סמסונג מציעות עיצוב מעוגל שנראה מעט עבה יותר מזה של ה-Galaxy Buds Plus, והן ממשיכות להציע מבנה In Ear עם כיסוי סיליקון בקצה לטובת התאמה מיטבית לאוזן המשתמש, וסינון רעשים פסיבי. 


אוזניות הגלקסי באדס פרו מצוידות במערך אודיו הכולל שני רמקולים פנימיים - וופר בגודל של 11 מ"מ וטוויטר בגודל 6.5 מ"מ, שצפויים לספק חווית סאונד עוצמתית ואיכותית יותר בהשוואה לדור הקודם. האוזניות יציעו תמיכה בסאונד 360, בין היתר הודות לטכנולוגיית Dolby Head Tracking. 


ה-Buds Pro מצוידות גם ביכולות סינון רעשים אקטיבי (ANC - Active Noise Cancellation), זאת הודות למערך שלושה מיקרופונים (אחד פנימי ושניים חיצוניים), המסוגלים לזהות את הרעש המגיע מחוץ לאוזניה ולנטרל אותו. 


הוכרזו: Galaxy Buds Pro - סינון רעשים אקטיבי ועיצוב מעודכן


ה-Galaxy Buds Pro יאפשרו למשתמשים לבחור את רמת סינון הרעשים שהוא רוצה, וזאת בהתאם לתרחישי השימוש השונים (לדוגמה - ריצה, נסיעה ברכבת, טיסה וכדומה). בחברה מציינים כי האוזניות יגיעו עם תמיכה מובנית בעוזרת הוירטואלית ביקסבי ואפשרות להפעלתה בפקודות קוליות בלבד, והן אף יהיו עמידות בפני מים תחת תקן IPX7. 


הוכרזו: Galaxy Buds Pro - סינון רעשים אקטיבי ועיצוב מעודכן


בגזרת הסוללה, האוזניות החדשות של סמסונג יגיעו עם עד ל-5 שעות עבודה רצופות עם סינון הרעשים האקטיבי פועל, ועד ל-8 שעות עבודה ללא סינון רעשים אקטיבי. בסה"כ, ניתן יהיה להפיק מהאוזניות והמארז יחדיו, עד ל-28 שעות עבודה רציפות (ללא ANC, ועד ל-18 שעות עם ANC מופעל). את מארז הטעינה, שמגיע בממדים גדולים המזכירים לנו את מארז ה-Galaxy Buds Live, ניתן לטעון באמצעות כניסת USB Type-C או באמצעות מטען אלחוטי תומך תקן Qi.