ענקית התוכנה מרדמונד, חברת מיקרוסופט, אמנם לא חשפה מחשבים ניידים חדשים בתערוכת CES 2021, זאת בניגוד לאייסר, לנובו ויצרניות אחרות. עם זאת, בחרה החברה בכל זאת להשיק מחשב נייד חדש דווקא דרך אתר האינטרנט שלה, ללא אירוע הכרזה חגיגי, זהו ה-Microsoft Surface Pro 7 Plus.


מיקרוסופט חושפת את ה-Surface Pro 7 Plus


ה-Surface Pro 7 Plus מגיע לשוק כגרסה משודרגת לפרו 7 הסטנדרטי, והוא מציע עיצוב זהה לחלוטין. הוא כולל את אותו מסך PixelSense בגודל 12.3 אינץ' המתפקד כמסך מגע, מגיע באותם הממדים ועם תאימות לכל אותם אביזרים. השדרוג האמיתי מתבטא, איך לא, מתחת למכסה המנוע.


כך, ה-Surface Pro 7 Plus מגיע לשוק עם חי סוללה משופרים שעומדים על כ-15 שעות עבודה בשימוש ממוצע (בהשוואה ל-10.5 שעות עבודה של ה-Surface Pro 7 הסטנדרטי), וזאת הודות לסוללה בקיבולת גבוהה יותר של 50.4 וואט-שעה. מלבד הסוללה, מצויד המחשב במעביד אינטל מהדור ה-11, החל מה-Intel Core-i3 1115G4 ועד ל-Intel Core-i7 1165G7.


מיקרוסופט חושפת את ה-Surface Pro 7 Plus


לצד אלו, נמצא החל מ-8 גיגה-בייט של זיכרון RAM ו-128GB של זיכרון אחסון פנימי. הגרסאות היקרות יותר, אלו שמגיעות עם ה-Core-i7, מצוידות גם ב-1TB של זיכרון אחסון פנימי מסוג SSD, עד ל-32 גיגה-בייט זיכרון RAM ותמיכה ברשת הדור הרביעי הודות למודם Snapdragon X20. 


מקור