בחודש מרץ 2019, בצל מגוון שמועות שהעידו על כך שהחברה וויתרה על הסדרה, חשפה אפל באופן רשמי את הדור החמישי לטאבלטים הקטנים בפיתוחה, זהו ה-Apple iPad Mini 5. כעת, כשנתיים לאחר מכן - נראה כי בחברה עומלים על דור ההמשך כבר בימים אלו, כאשר הדלפה חדשה מתיימרת לחשוף את קווי העיצוב של ה-iPad Mini 6. 


הודלף: כך יראה ה-iPad Mini 6


על פי ההדלפה, שמביאה עימה תמונות מודלפות המבוססות על שרטוטי CAD, ניתן לראות כי ה-iPad Mini 6 יגיע עם עיצוב חדש לחלוטין בהשוואה לדור הקודם. השינוי המרכזי מתבטא במסך, ששיגיע עם שוליים דקים מתמיד - ומה שנראה כחור קטנטן במסך עבור שילוב מצלמה קדמית.


בהתאם לכך ואם יתברר הדיווח כנכון, האייפד מיני 6 עשוי להיות המוצר הראשון מבית אפל שכולל מסך עם חור למצלמת הסלפי, טרנד שהפך לפופולרי בקרב מכשירי אנדרואיד בשנים האחרונות. עוד ניתן לראות כי לא רק שיהיה חור במסך עבור המצלמה הקדמית - אלא חור נוסף ובו ימוקם כפתור בית ייעודי שצפוי לשמש ככפתור מגע. 
על פי ההדלפה נראה כי ה-iPad Mini 6 יגיע ללא תמיכה ב-Face ID, מערך זיהוי הפנים הביומטרי המוכר של אפל, והמכשיר יצויד בקורא טביעות אצבע מסוג Touch ID שישולב בכפתור הבית. צמצום השוליים של האייפד מיני החדש יאפשרו לטאבלט להגיע עם מסך בגודל של 9.15 אינץ' (זאת לעומת מסך 7.9 אינץ' בדור הקודם), מבלי להביא לשינוי משמעותי בממדי המכשיר. 


הודלף: כך יראה ה-iPad Mini 6


נכון לרגע זה לא ברור מתי יוכרז ה-iPad Mini 6, אך בהתחשב בעובדה שקודמו הושק סביב מרץ 2019, בהחלט ייתכן כי נראה את הדגם החדש באירוע האביב הקרוב של היצרנית. זה, לפי אסטרטגיית ההכרזות של החברה בשנים הקודמות, צפוי להתקיים גם כן סביב החודשים מרץ-אפריל 2021.


מקור