לפני כמעט שנתיים, כאשר יצרניות הסלולר עוד בחנו אפשרויות שונות לשילוב המצלמה הקדמית בתצורה שאינה כחלק סטנדרטי מחזית המכשיר, הציגה סמסונג את סמארטפון הפרימיום-ביניים Galaxy A80, שהגיע עם מצלמה מתקפלת. כעת, דיווח חדש חושף כי היצרנית הקוריאנית עומלת בימים אלו על דור המשך בסדרה שיכונה בשם Samsung Galaxy A82.


דיווח: סמסונג עובדת על סמארטפון הפרימיום-ביניים Galaxy A82


על פי הדיווח החדש, סמסונג עומלת בימים אלו על פיתוחו של סמארטפון ה-Galaxy A82 תחת שם הדגם SM-A826B, והוא יציע תמיכה ברשת הדור החמישי (5G), באופן דומה לרבים ממכשירי סמסונג לשנת 2021. מפרטו הטכני של ה-A82 אינו ברור בשלב זה, אך הוא צפוי לפנות לשוק הבינוני-גבוה ועשוי אף לשלב את מערכת השבבים Exynos 1080 בפיתוחה של סמסונג. 


נכון לרגע זה, לא ברור האם בסמסונג מתכוונים להציג את ה-A82 עם מצלמת פופ-אפ מתהפכת כמו שראינו ב-A80 המקורי לפני כשנתיים, או שמא זו תבחר להמשיך בשילוב המצלמה בחור או חריץ במסך. אפשרות נוספת היא שהיצרנית תבחר ב-A82 כדגם המתאים לבחינת טכנולוגיה לשילוב המצלמה מתחת לפאנל התצוגה, זאת באופן דומה לכך שעם ה-A80 התנסתה סמסונג לראשונה במערך צילום קדמי מתהפך. 


דיווח: סמסונג עובדת על סמארטפון הפרימיום-ביניים Galaxy A82


בעוד ה-A80 נחשף לפני כשנתיים, הציגה סמסונג בשנה שעברה את הגלקסי נוט 10 לייט, אותו הכרנו בדיווחים השונים גם כ-A81. בהתאם לכך, עד עתה טרם נחשף ממשיך דרכו בפועל של ה-Galaxy A80, ובהחלט ייתכן כי ב-2021 ישתנה המצב. כמו כן, ייתכן כי ה-A82 ייחשף בסופו של דבר כ-Galaxy Note 20 Lite, ואף עשוי להביא עימו תמיכה בעט סטיילוס. נכון לרגע זה, נראה כי ה-Galaxy A82 עוד לא קרוב להכרזה רשמית, וייתכן כי עוד יחלפו מספר חודשים לפני שייחשף. 


מקור