חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית "אופו" ("Oppo"), נחתה על מדפי החנויות בישראל לפני שבועות ספורים עם ה-Oppo A93, ובמהלך החודשים הקרובים אנו צפויים לראות עוד ועוד מכשירים בייצורה המגיעים לישראל. כעת, חושפת הענקית סמארטפון חדש שעשוי גם הוא להגיע בשלב כזה או אחר לשוק המקומי, זהו ה-Oppo Reno5 K 5G. 


אופו חושפת את ה-Reno5 K 5G עם מסך 90 הרץ תמיכה בדור החמישי


ה-Reno5 K 5G הינו סמארטפון הפונה לשוק הבינוני-גבוה. הוא מגיע לשוק בעיצוב הנראה יוקרתי למדי, עם מסך בעל שוליים דקים בחזית ומערך צילום מרובע המוגבה מעל לגבו בחלקו האחורי. מסך המכשיר הינו צג Super AMOLED בגודל של 6.43 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus ועם תמיכה בקצב רענון מהיר של 90 הרץ.


בחור קטנטן שבחזית המכשיר, משולבת מצלמת סלפי ברזולוציה של 32 מגה פיקסל, בעוד עבור מערך הצילום הראשי נמצא מערך צילום מרובע. מערך זה כולל מצלמת 64 מגה פיקסל ראשית, חיישן 8 מגה פיקסל עם זווית צילום סופר-רחבה ושני חיישנים ברזולוציית 2 מגה פיקסל המתפקדים כחיישני עומק ומאקרו. 


אופו חושפת את ה-Reno5 K 5G עם מסך 90 הרץ תמיכה בדור החמישי


בגזרת יכולות העיבוד של ה-Oppo Reno5 K 5G, מציע המכשיר את מערכת השבבים Snapdragon 750G והיא שמאפשרת את התמיכה ברשת הדור החמישי. לצידה, נמצא זיכרון אחסון פנימי בנפח של 128 או 256 גיגה-בייט, וזיכרון RAM בנפח של 8 או 12 גיגה-בייט. מערכת ההפעלה שרצה על גבי המכשיר היא אנדרואיד 11, בשילוב ממשק המשתמש ColorOS 11.1 בפיתוחה של אופו. 


מקור