במהלך החודשים האחרונים זכינו לקבל מכגוון רחב במיוחד של שמועות ודיווחים שעסקו כולם במכשירי הדור הבא לסדרת מכשירי הביניים מבית סמסונג, גלקסי A. בין אותם דגמים ניצב לו איתן ה-Galaxy A52 5G, שצפוי להתמקדם במרכז הסדרה ולהביא את התמיכה בדור החמישי ליותר ויותר צרכנים מסביב לעולם. כעת, לקראת הכרזה רשמית שעשויה להתקיים עוד החדוש, נחשפים כל הפרטים אודות המכשיר. 


לקראת הכרזה: כל הפרטים על ה-Galaxy A52 5G נחשפים


על פי המידע החדש, שעושה דרכו אל הרשת דרך רשת קמעונאית שמקורה בערב הסעודית, ה-Galaxy A52 5G יגיע לשוק עם קווי עיצוב מוכרים למדי. בחזית ישולב מסך מסוג Super AMOLED בגודל 6.5 אינץ', עם שוליים דקים במיוחד וברזולוציה של 2400X1080 פיקסלים (Full HD Plus). אף שהדבר אינו מצוין במסגרת המידע החדש שצץ ברשת, צפוי המסך להגיע בקצב רענון של עד 120 הרץ.


בגב המכשיר - שככל הנראה יהיה עשוי מבנה 3D Glasstic, נמצא מערך צילום ראשי מרובע, עם מצלמת 64 מגה פיקסל ראשי התומכת בצילום וידאו 4K UHD. לצידה, ישולבו מצלמת 12 מגה פיקסל לצילום תמונות בזווית רחבה במיוחד, ושני חיישני 5 מגה פיקסל לצילומי מאקרו וחישובי עומק. 


לקראת הכרזה: כל הפרטים על ה-Galaxy A52 5G נחשפים


בגזרת הצילום הקדמי, תשולב מצלמת סלפי בתוך חור קטנטן במסך. זו תגיע ברזולוציה של 32 מגה פיקסל. מתחת למכסה המנוע של המכשיר נמצא את מערכת השבבים Snapdragon 750G והיא זו שתאפשר ל-Galaxy A52 5G לתמוך ברשת הדור החמישי (5G). לצידה נמצא 8GB RAM ו-128GB של זיכרון אחסון פנימי. על המפרט תנצח סוללת 4,500mAh עם תמיכה בטעינת 25 וואט מהירה. 


הכרזתו של ה-Galaxy A52 5G צפויה להתקיים עוד החודש. 


מקור