מאז העיצוב החדש שהציגה אפל למחשבי ה-iMac בפיתוחה לפני למעלה מ-7 שנים, מגיעים אלו מדי שנה עם קווי עיצוב זהים ומפרט המשתדרג משנה לשנה. כעת, נראה כי ב-2021 לא יהיה זה המצב, וסדרת מחשבי ה-iMac תזכה לא רק לעדכון בעיצוב, אלא גם לדגם חדש לחלוטין שיגיע עם מסך בגודל העולה על 27 אינץ', כך על פי דיווח חדש שצץ ברשת. 


דיווח: אפל עובדת על מחשבי iMac עם מסך גדול מ-27 אינץ'


על פי הדיווח החדש, אפל עומלת בימים אלו על פיתוחו של מחשב All In One חדש שיגיע בגודל העולה על 27 אינץ', זאת כאשר בימים אלו מציעה אפל מחשבי iMac בשני גדלים בלבד - 21.5 אינץ' ו-27 אינץ'. לפי הערכות, ייתכן כי iMac זה יגיע עם מסך בגודל של כ-32 אינץ' - זאת בדומה למסך ה-Apple Pro Display XDR המוכר. 


כמו כן, מעיד הדיווח החדש כי מחשב ה-iMac המדובר יגיע לשוק עם מערכת שבבים בפיתוחה העצמאי, זאת כחלק מסדרת Apple M שנחשפה בנובמבר האחרון. מאז שזו נחשפה, אגב, החלו לצוץ ברשת מגוון רחב של דיווחים שהעידו על כוונתה של היצרנית לצייד מספר דגמי iMac בשנת 2021 עם מערכת שבבים מהסדרה החדשה. 


דיווח: אפל עובדת על מחשבי iMac עם מסך גדול מ-27 אינץ'


בשלב זה לא ברור האם מחשב ה-iMac עם המסך הגדול ביותר איי פעם יחליף את דגם ה-iMac 27 או שמא יגיע בנוסף אליו. באשר לדגם ה-21.5 אינץ', אגב, העידו דיווחים קודמים בנושא כי עם הצגת מחשבי האיימק בעיצוב החדש - יהנה דגם זה משדרוג בגודל המסך, שיעמוד על 24 אינץ'. בכל הנוגע לקווי העיצוב של מחשבי הסדרה, אלו עשויים להגיע עם עיצוב דומה לזה של מסך ה-Apple Pro Display XDR


מקור