ענקית הטכנולוגיה ויצרנית המובייל האמריקאית, חברת אפל, מתחזקת היצע רחב של טאבלטים הפונים למגוון רחב של פלחי שוק. סדרת הטאבלטים היקרה ביותר בפיתוחה היא אייפד פרו, שמגיעה במחיר שמתחיל מ-799 דולר מעבר לים ולמעלה מ-3,200 שקלים בישראל. כעת, נראה כי הדור הבא לסדרת הטאבלטים היוקרתית צפויים "לזכות" לעלייה נוספת במחיר. 


דיווח: אפל מתכננת להשיק את סדרת iPad Pro במחיר גבוה מתמיד


על פי הערכותיו של אנליסט חברת Wedbush האמריקאית, אפל מתכננת להשיק את הדור הבא לאייפד פרו - סדרת iPad Pro 2021, במחיר גבוה יותר מזה של הדור הנוכחי. סדרת אייפד פרו 2020 שזמינה כיום לרכישה, מוצעת במחיר שנע בין 799 דולר לגרסה הזולה ביותר ועד ליותר מ-1,600 דולר (בישראל זמינה הגרסה היקרה ביותר במחיר של אף למעלה מ-7,000 שקלים).


נכון לרגע זה לא ברור מה יהיה תג המחיר החדש של דגמי האייפד פרו 2021, אך הקפיצה לא צפויה להיות גבוהה במיוחד. עוד טוען אנליסט החברה כי פס הייצור של אפל מתכונן לקראת דרישה גבוהה לדור האייפונים הבא בפיתוחה - סדרת iPhone 13 או iPhone 12S. 


דיווח: אפל מתכננת להשיק את סדרת iPad Pro במחיר גבוה מתמיד


הערכות Wedbush מעידות על צפי משלוחים של למעלה מ-100 מיליון יחידות של דגמי אייפון 13, זאת בהשוואה לצפי של כ-80 מיליון יחידות מדגמי אייפון 12 (בהשוואה לאותה תקופה מקבילה בשנה שעברה). סדרת האייפונים הבאה מבית אפל ככל הנראה תחשף סביב חודש ספטמבר השנה, בעוד דגמי האייפד פרו 2021 צפויים להגיע לשוק בקרוב מאוד. 


מקור