ענקית הטכנולוגיה ויצרנית המובייל הסינית, חברת רילמי, הודיעה מוקדם יותר השבוע על אירוע שיתקיים ב-30 באפריל, ובו היא צפויה הייתה לחשוף מגוון רחב של מוצרים - ובהם גם אוזניות TWS חדשות. אלא שבחברה בחרו להקדים, והציגו את האוזניות כבר אמש (ה'. 29.4). הכירו את ה-Realme Buds Q2.


רילמי מציגה את אוזניות ה-Realme Buds Q2


ה-Buds Q2 לבית רילמי מגיעות לשוק בעיצוב מעודכן ומבנה In Ear, והן זמינות לרכישה בצבעים שחור וכחול. האוזניות מציעות דרייברים בגודל 10 מ"מ כל אחת, ותומכות בסינון רעשים אותו מכנה היצרנית ENC - ר"ת של Environmental Noise Cancellation, המיועד לשימוש במהלך שיחות טלפון.


אוזניות ה-TWS החדשות של רילמי כוללות עמידות בפני מים תחת תקן IPX4, וכל אחת מהן מגיעה במשקל צנוע של 4.1 גרם. הן מציעות עד ל-20 שעות האזנה כולל מארז הטעינה, וברילמי מציינים כי 10 דקות של טעינה יאפשרו עד לשעתיים נוספות של האזנה למוסיקה.


רילמי מציגה את אוזניות ה-Realme Buds Q2


באופן די מפתיע, שקע הטעינה של האוזניות הוא שקע Micro-USB מיושן במיוחד. ברילמי מדגישים כי ה-Realme Buds Q2 מיועדים גם לשימוש בגיימינג, ומבטיחים כי אלו יציעו זמן השהייה מינימלי של 88 מילי-שניות (שיפור של 50% בהשוואה בהשוואה לדור הקודם). 


את ה-Realme Buds Q2 תציע החברה במחיר של 5,999 רופי פקיסטני (כ-130 שקלים). כעת הוא יהיה זמין במחיר של השקה ראשוני של 3,999 רופי פקיסטני (כ-90 שקלים). 


מקור