בעוד אנו ממשיכים להמתין לפתיחתה הרשמית של חנות מותג שיאומי בישראל, ממשיכה נציגות היצרנית המקומית, קבוצת המילטון, בהשקתם של מוצרים חדש מההיצע הרחב של הענקית הסינית. אחרי שהשיקה לא מכבר את הקורקינט החשמלי של המותג, משיקה המילטון זה עתה את שואב האבק הרובוטי של שיאומי, ה-Mi Robot Vacuum.


בישראל משיקה המילטון את ה-Xiaomi Mi Robot Vacuum בדורו הראשון, זאת כמעט שנתיים מאז הכרזתו הרשמית ואף על פי שהדור השני בסדרה הושק כבר לקראת סוף השנה שעברה. את ה-Mi Robot Vacuum מתמחרת המילטון ב-1,690 שקלים, עם מבצע זמני ל-150 הרוכשים הראשונים שמביא את מחירו לעמוד על 1,490 שקלים.


ראוי לציין כי מדובר בתמחור גבוה למדי, בייחוד בהתחשב בעובדה ששיאומי השיקה את השואב במחיר התחלתי של 1,699 יואן סיני (כ-970 שקלים). אם תעדיפו לייבא את שואב האבק החכם של שיאומי בעצמכם, תוכלו לבצע זאת בקלות יחסית באמצעות רכישתו דרך אתר GearBest. שם, זמין השואב לרכישה במחיר שנע סביב 1,200 שקלים.


את ה-Xiaomi Mi Robot Vacuum פגשנו בסקירה המלאה, והוא מציע יכולות מתקדמות אל מול מחיר צנוע למדי. השואב מגיע בעיצוב ומראה יוקרתיים, בעודו מצויד בחיישני התנגשות, חיישן קירות ונפילה, ג'יירוסקופ, מצפן אלקטרוני, חיישן מהירות וכן חיישן לייזר המסייע במיפוי החדר הנדרש לשאיבה. עוצמת השאיבה שלו עומדת של 1,800pa והוא מגיע עם סוללה בעלת קיבולת של 5,200mAh שתספיק ללמעלה משעתיים של תפקוד מלא. על השואב ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה הזמינה הן למשתמשי iOS והן למשתמשי אנדרואיד.


השקת השואב הרובוטי של שיאומי מגיעה אמנם באיחור ביחס להשקתו בסין, אך מדובר בצעד נוסף לקראת פתיחתה של חנות רשמית למותג שיאומי. על פי המילטון, צפויה החנות להפתח עד לחודש מאי הקרוב, וזו תכיל מגוון נרחב של מוצרים מהיצע המכשירים השונים של המותג. בהתאם לכך, על היבואנית למהר ולהשיק את מוצרי שיאומי ככל שתוכל, על מנת להציע לצרכנים חווית קנייה כוללת ומיטבית.