חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

איזו מתנה נקנה לחנוכה?

חנוכה מגיע ואיתו הזמן לקנות מתנות לכל המשפחה. מתוך המגוון הענקי של מה שזמין, הנה כמה שבדקנו שיכולים להאיר לכם את החג

זהבית שאשא |  20/12/2016מארז בית - קלמי

מארז 15 קוביות קלמי בצורות וצבעים שונים, מפתח את הבנת הקשר של סיבה ותוצאה. גג הבית הוא משטח מותאם לבנייה ומשחק, ניתן להכניס ולהוציא קוביות דרך דלת הבית והגג. בסיום המשחק ניתן לארוז את כל החלקים אל הבית ולאחסן במאורגן. קוביות המשחק עצמן רכות ומתאימות גם לשלב שבו הילד מתחיל להשליך חפצים. מניסיוננו. המחיר המומלץ לצרכן: 99 ש"ח, ניתן להשיג בחנויות המובחרות למוצרי תינוקות.איזו מתנה נקנה לחנוכה?


סירה מוזיקלית 3 ב-1

זהו צעצוע מוזיקלי שגדל עם התינוק, לשלושה שלבי התפתחות: שלב 1 - צעצוע למיטת התינוק / עריסה. המתקן מולבש על גדר העריסה כשהסירה נעה מצד לצד בשילוב מנגינות נעימות והקרנת כוכבים צבעוניים רכים, להרגעת התינוק ולעזרה בהרדמות. שמחנו מאוד שהווליום של המנגינה הוא נמוך ונעים לאוזן, אך המנוע המניע את הסירה מצד לצד רועש ולמעשה רועש יותר מאשר המנגינה עצמה. כך או כך אפשר לבטל את התנועה ולהישאר עם המוזיקה והאורות.


שלב 2 - עידוד מצב השכיבה על הבטן. הצעצוע מונח על רצפה או שטיח מול התינוק. הסירה נעה מצד לצד יחד עם המוזיקה ומעודדת את התינוק להרים את הראש והצוואר לטובת חיזוק חגורת הכתפיים.

שלב 3 - עידוד זחילה. ניתן לנתק את הסירה מהמסילה בקלות, כשיש לה גלגלי שיניים מגומי המאפשרים לה לנסוע על הרצפה או שטיח נמוך (לא שאגי). המוזיקה והנהג הינשוף מעודדים את התינוק לזחול אחריו.

מיועד לתינוקות מגיל לידה ועד חצי שנה. מחיר מומלץ לצרכן: 159 ₪, ניתן להשיג ברשתות ובחנויות המובחרות למוצרי תינוקות.איזו מתנה נקנה לחנוכה?


תשע דלתות

תשע דלתות הוא משחק קלפים שנועד לסייע לפיתוח הקשר בין הורים לילדים. המשחק מאפשר להורים והילדים ליצור שיח פתוח וחיובי סביב נושאים רבים ומגוונים, וזאת בדרך משחקית וחווייתית. מתאים לגילאים: 5-99. המחיר: 90 ₪. ניתן לרכוש בסטימצקי ובצומת ספרים.איזו מתנה נקנה לחנוכה?רגע של רגשלוח רגשות מגנטי לכל המשפחה

"רגע של רגש", לוח רגשות מגנטי משפחתי שיזמה ופיתחה הפסיכולוגית החינוכית נעמי דותן, נועד לסייע לבני המשפחה לבטא את רגשותיהם, גם אם הם לא מוצאים את המילים המתאימות. הלוח מגיע עם מסגרות בצבעים שונים, כשהמטרה היא שהילד יקח את המסגרת המתאימה לעוצמת הרגש שלו, ויצמיד אותה לרגש עצמו.


המגנט במסגרות חלש מאוד ונוטה ליפול מאוד בקלות אך גם בלעדיו הילד יכול להצביע על האיור הרלוונטי ולפתח שיח. יועד לגילאים: גיל 5 ומעלה. מחיר מומלץ: 50 ₪. להשיג באתר nomidot.co.il ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.איזו מתנה נקנה לחנוכה?
Ezee Beads

משחק של חרוזי קסם - פטנט ישראלי חדש של עיצוב דמויות בתלת מימד מחרוזים. על האריזה מופיע במפורש שאין צורך בגיהוץ והפעם רק צריך להתיז מים עם השפריצר המצורף, אבל מניסיוננו אנחנו רואים שיש כאן בעיית הדבקה. מעבר לצבע שנוזל מהחרוזים, הם לא תמיד נדבקים כמו שצריך. מחירם 69 שקל ותוכלו למצוא אותם בחנויות הצעצועים.איזו מתנה נקנה לחנוכה?


Plush Heart פלאש הרט

ערכה לתפירת בובה עם לב. תוכלו לתפור בעצמכם בובה לכם וליקרים לכם. לכל ערכה מצורף לב מוכן ותפור אשר מוכנס לבובה על מנת לתת לה חיים ונשמה. הכול מצורף לאריזה מלבד מחט ואצבעון. כמות החוט המגיעה בערכה קטנה למדי אך מדובר בגוונים מאוד פופולריים שתוכלו למצוא בסידקיות השכונתיות. מחיר מומלץ לצרכן: 65-90 ₪.
איזו מתנה נקנה לחנוכה?Engino אנג'ינו

משחקים לממציאים! אנג'ינו הוא משחק הרכבה איכותי ביותר הכולל דגמים רבים במורכבויות שונות. קיימים מגוון מארזים כאשר מכל מארז ניתן להרכיב מספר דגמים שונים, החל מ-4 דגמים ועד ל-120 דגמים שונים. חלק מהמארזים כוללים גם מנוע חשמלי, פאנל סולארי, שלט רחוק ועוד. המשחקים מיועדים לילדים וילדות מגיל 5 ומעלה .

מחיר מומלץ לצרכן על הדגמים הלא ממונעים: 35-145 שקל, כשהמחיר המומלץ לדגמים הממונעים עומד על: 180-440 שקל.
איזו מתנה נקנה לחנוכה?Circuit Maze - מבוך דיגיטלי

משחק היגיון מרחבי מסדרת משחקי המבוך של Think Fun. המשחק מבוך דיגיטלי מסייע בפיתוח מיומנות של הגיון מרחבי. משחק זה מבוסס על רב המכר הקלאסי Rush Hour , והפעם בגרסה חדשה המשלבת את הבסיס ללימוד מערכת החשמל. בערכה תקבלו כרטיסים שעליהם 60 אתגרי הגיון המחולקים לארבע רמות שונות של קושי, כשישנה קפיצה משמעותית בין הקושי של הרמה הראשונה לשנייה. זהו אחד המשחקים המציעים יכולת משחק חוזרת לאורך זמן, שכן ישנה עקומת למידה דיי חדה אך גם מהנה מאוד.

מחיר מומלץ לצרכן : 179 שקל. ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.


איזו מתנה נקנה לחנוכה?

Mega bloks במהדורה מוגבלת של STAR TREK

מגה בלוקס המותג הידוע באבני בניה לילדים ותינוקות מציע לכבוד החג מהדורה מוגבלת ומיוחדת של star trek, סדרת הטלוויזיה והקולנוע האהובה. הדמויות והמקומות המוכרים, מספינת החלל האנטרפרייז ועד לחדר השיגור. הרכבת דגם חדר השיגור ארכה כשעתיים של הנאה אך היה מדובר בהרכבה מאוד שבלונית ולא יצירתית במיוחד - דבר נפוץ כשיש לבנות מודל המחקה את העולם האמיתי.

מחיר מומלץ לצרכן : 179-299 שקל. ניתן להשיג בפריסה ארצית ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.


איזו מתנה נקנה לחנוכה?


פישרטכניק - סט אופטיקה

פישרטכניק הגרמנית מציעה מגוון רב של צעצועי הרכבה והפעלה של מסלולים ונתיבים המבוססים על טכניקות שינוע של כדורים על גלגלי שיניים, מעבר ממסלול גבוה ונמוך ע"י מסוע, לולאות קפיצה, מעליות שרשרת ועוד. אנחנו בדקנו את סט האופטיקה המאפשר ליצור טלסקופ, מבוך מראות ופריסקופ ועוד מגוון דברים. אופן ההרכבה בסט הזה מאפשר לחבר כל חלק כמעט לכל כיוון - שינוי מרענן מאלו שניסו בעבר את הסטים של לגו וגילו את המגבלות המובנות בו. מדובר בצעצועים באספקט טכנולוגי לילדים. מחיר לצרכן 80-120 שקל וניתן להשיג בחנויות המובחרות.


איזו מתנה נקנה לחנוכה?


מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית לגו ומשחקי הרכבה

משחק:Lego לגו,
סדרה:Classic קלאסיק,
מתאים ל:בנים...,
החל מ- 128 ₪
מתוך 9 חנויות
משחק:Lego לגו,
מתאים ל:בנים ובנות,
סוג:משחק הרכ...,
החל מ- 349 ₪
מתוך 2 חנויות
משחק:Lego לגו,
סדרה:Cars מכוניות,
מתאים ל:בנים,
החל מ- 1,453 ₪
מתוך 6 חנויות
משחק:Lego לגו,
סדרה:EV3,
מתאים ל:בנים,בנים ובנו...,
החל מ- 1,333 ₪
מתוך 4 חנויות