מחר (ד', 16.5) תקיים יצרנית הסמארטפונים וואן פלוס, מבית קונצרן האלקטרוניקה הסיני BBK, אירוע הכרזה בלונדון ובמרכזו תציג לעולם את ספינת הדגל החדשה והראשונה בפיתוחה לשנת 2018, היא כמובן ה-OnePlus 6. כעת, רגע לפני שמעטה הערפל הקטנטן שעוד נותר סביב המכשיר מתפוגג לו, לוקחת את הבמה יבואנית מוצרי החברה בישראל, חברת Cell Now, וחושפת פרטים חדשים בנושא.


על פי סל-נאו, שהפכה לא מכבר ליבואנית הרשמית של מוצרי וואן פלוס בישראל, ה-OnePlus 6 יגיע לצרכנים בשוק המקומי כבר ב-1.6, כשבועיים בלבד לאחר מועד ההכרזה הראשוני של המכשיר. בעת שיושק בישראל, יעמוד מחירו של המכשיר על 2,650 שקלים לגרסת הבסיס, שצפויה להגיע עם 64GB אחסון פנימי ו-6GB RAM.מחירה של אותה הגרסה, על פי התמחור הצפוי של וואן פלוס, ינוע סביב 520 דולר (או כ-520 יורו בשוק האירופאי). בהתאם לכך, נראה כי מחיר גרסת הבסיס בשוק הישראלי יהיה גבוה יותר ממחירי הסמארטפון מעבר לים. גרסת הפרימיום היקרה ביותר של הסמארטפון, שתגיע עם 256GB של זיכרון אחסון פנימי ו-8GB RAM, צפויה להגיע עם תג מחיר שעשוי להגיע עד ל-700 דולר.


ה-OnePlus 6, שיוכרז באופן רשמי כבר מחר, צפוילהגיע למשתמשיו עם מספר שדרוגים משמעותיים בהשוואה לקודמו, ביניהם: פאנל תצוגה בגודל 6.28 אינץ' (צג Optic AMOLED) עם שוליים דקים וחריץ בולט בחלקו העליון, מערך צילום כפול המוטמע בגבו ומבנה "סנדוויץ' זכוכית" המאגד 2 יריעות זכוכית למסגרת עשויה אלומיניום.מתחת למכסה המנוע נמצא מערכת שבבים מדגם Snapdragon 845 בשילוב עם זיכרון אחסון בסך 64, 128 או 256 גיגה-בייט, כמו גם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM. נוסף על כך, יהיה המכשיר עמיד בפני מים ואבק (ייתכן כי תקן IP67) ויציע מערך צילום כפול בגבו (מצלמות ברזולוציית 20 ו-16 מגה פיקסל) שתאפשר צילום בהילוך איטי בקצב שעשוי להגיע עד לכדי 960 פריימים לשניה.

מקור