בזמן שנראה כי שוק השעונים והצמידים החכמים מאט את צמיחתו, לא מוותרת על השוק אחת מיצרניות מוצרי המחשוב הלביש הפופולריות ביותר, חברת פיטביט, כאשר זו הכריזה בחודש מרץ האחרון על שעון חכם חדש בשם Fitbit Versa. כעת, חודשיים בדיוק לאחר ההכרזה הרשמית, נוחת השעון על מדפי החנויות בישראל באמצעות השקה של היבואנית הרשמית, חברת באג מולטיסיסטם.


את שעון ה-Versa למותג פיטביט משיקה באג במחיר מומלץ של 899 שקלים, וזה יהיה זמין לרכישה דרך אתר האינטרנט שלה כמו גם דרך חנויות הרשת הפזורות ברחבי הארץ. ה-Fitbit Versa מגיע למשתמשיו עם עיצוב יוקרתי ואלגנטי, בעודו מגיע עם מסגרת עשויה אלומיניום ומסך מגע מרובע וצבעוני מסוג LCD. בשלב הראשוני יושק השעון בישראל עם רצועת סיליקון סטנדרטית, אך בהמשך תשיק באג אביזרים נלווים נוספים, בהם: רצועות מתכת, עור ופלדת אל-חלד, כמו גם קולקציית רצועות שעוצבו במסגרת שיתוף פעולה עם מותג אדידס.

מתחת לפני השטח כולל השעון החכם החדש של פיטביט שלל חיישנים, בהם מד תאוצה, ג'יירוסקופ, מד דופק, מד גובה (אלטימטר), חיישן תאורה, מד רמת חמצן בגוף (SpO2) ועוד. החיישנים השונים בשילוב עם ממשק המשתמש Fitbit OS 2.0 יציעו לצרכנים מגוון פיצ'רים, ביניהם אפשרות מורחבת לניטור אחרי הפעילות הגופנית של המשתמש בשילוב אפשרות להצגת נתונים סטטיסטיים לגבי הפעילות הגופנית וכן קצב הלב של המשתמש.נוסף על כך, יציע השעון אפשרות לניטור אחר שינת המשתמש ואפשרות עתידית לזיהוי מצבי חירום רפואים כדוגמת דום נשימה, זאת הודות לחיישן רמת הסטרוציה (SpO2). כמו כן, יהיה השעון עמיד בפני מים עד לעומק לש 50 מטר עם אפשרות למעקב אחרי פעילת השחייה של המשתמש וכן יאפשר מעקב אקטיבי אחרי קצב הלב באמצעות טכנולוגיה המכונה PurePulse.


על מנת להתאים עצמה לקהל נשי, הציגה פיטביט מצב מעקב בריאותי המיועד לנשים בלבד, ומאפשר לתעד ולעקוב אחרי נתוני המחזור (תוך תיעוד סימפטומים שונים, כדוגמה כאבי ראש ואקנה). עוד מציעה פונקציה זו אפשרות לתחזיות מחזור בהתאם לאלגוריתם שפיתחה Fitbit והופך חכם ככל שהמשתמשות יבצעו בו שימוש רחב יותר, כך לדברי החברה.