קרוב לשנתיים חלפו להם מאז הוצג השינוי המשמעותי האחרון בסדרת השעונים החכמים של סמסונג, כאשר זו חשפה ב-2016 את סדרת השעונים Gear S3. כעת, על פי דיווח חדש שמוצא דרכו אל הרשת, נראה כי היצרנית מתכננת להציג את הדור הבא בסדרה כבר בחודש אוגוסט הקרוב, במסגרת אירוע הכרזה המתוכנן ל-2 או 9 בחודש.
נכון לרגעים אלו לא ברור לחלוטין כיצד תכנה סמסונג את שעונה החכם הבא. באוגוסט של השנה שעברה הציגה היצרנית את ה-Gear Sport, שלכאורה היווה דור המשך ל-Gear S3, אך פנה בעיקר לספורטאים ולא הציג תכונות ברורות המציבות אותו כמתקדם יותר. בהתאם לכך, בהחלט ייתכן כי שמו של השעון הבא בסדרה יהיה Gear S4, אם כי על פי חלק מן השמועות עשויה החברה לכנות אותו בשם Galaxy Watch.

שעון ה-Gear S4, אם כך יקרה, צפוי להיבנות בתהליך ייצור חדש שיאפשר לסמסונג להפוך אותו לדק יותר מדגמי העבר בסדרה. חרף ההערכה כי זה יהיה דק מהדגמים הקודמים, מעידים דיווחים נוספים על כוונתה של סמסונג להציע עם השעון סוללה גדולה יותר מבעבר. נוסף על כך, יגיע ה-Samsung Gear S4 עם אפשרויות צבע חדשות. נכון לרגעים אלו מעטים הפרטים הידועים בדבר יכולותיו הטכניות של שעון הגיר S4, אך ניתן להעריך כי זה יציע למשתמשיו מערכת שבבים מתקדמת ועוצמתית יותר מן הדור הקודם, עמידות רחבה ומשמעותית יותר ועוד.


מקור 1 | 2