זמן קצר לאחר שהעלתה את עמוד המוצר הרשמי של ה-Xiaomi Black Shark לאתר האינטרט שלה ובכך אישרה כי תייבא אותו לישראל, משיקה יבואנית מוצרי שיאומי בישראל, קבוצת המילטון, את מכשיר הגיימינג הראשון של היצרנית הסינית. מחירו של הסמארטפון יעמוד על 2,899 שקלים.
ה-Xiaomi Black Shark מגיע לישראל כחמישה חודשים לאחר הכרזתו הרשמית אי שם בחודש אפריל השנה, כשהוא מוצע לרכישה בשוק המקומי בגרסה היקרה ביותר שלו, שכוללת 8GB RAM וזיכרון אחסון פנימי בנפח של 128 גיגה-בייט. ברכישת המכשיר מהיבואן הרשמי יקבלו הצרכנים 24 חודשי אחריות, כאשר באריזתו ישולב גם גיימפד ייעודי, מגן מסך וכיסוי למכשיר, ללא עלות נוספת.


המכשיר עולה כעת למכירה באתר היבואנית במסגרת הזמנה מוקדמת, ויגיע לחנויות בשלב מאוחר יותר (מועד מדוייק טרם נמסר). לשם השוואה, את סמארטפון הגיימינג של שיאומי ניתן למצוא כבר כעת בישראל בייבוא מקביל, ובמחיר של 2,650 שקלים לאותו דגם. בהזמנה מחו"ל, תנוע עלות המכשיר לאותה הגרסה סביב 2,400 שקלים (כולל מע"מ).
ה-Black Shark של שיאומי מגיע למשתמשיו עם מפרט דומה מאוד ל-Mi 8. מתחת למכסה המנוע שלו נמצא את ה-Snapdargon 845 יחד עם 8GB RAM ו-128GB אחסון, הסוללה שלו מציעה קיבולת של 4,000mAh ובחזית המכשיר משולב מסך בגודל 5.99 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus עם שבב עיבוד אותות ייעודי מסוג MEMC.


קווי העיצוב של הסמארטפון אינם כה סטנדרטיים, ומשלבים מסגרת עשויה אלומיניום יחד עם גב בעל מראה ייחודי למדי, כשבמרכזו בולט לוגו סדרת הגיימינג בירוק זרחני. על גבי מסגרת המכשיר נמצא כפתור ייעודי להפעלת מצב גיימינג המכונה Shark Key. עוד יציע המכשיר מצלמת 20 מקה פיקסל קדמי ומערך צילום ראשי כפול הכולל חיישן 20 מגה פיקסל ראשי ו-12 מגה פיקסל משני.