מוקדם יותר השנה הציגה חברת שיאומי הסינית את סמארטפון שוק הביניים Redmi Note 5, למעלה משנה וחצי מאז הציגה את קודמו, שהיה לאחד מן המכשירים הפופולריים ביותר בשוק הישראלי בשנה שעברה, הוא הרדמי נוט 4. וכעת, נראה כי היצרנית עשויה להכריז מוקדם מן הצפוי על דור ההמשך בסדרה, כאשר סדרת הדלפות חדשה מתיימרת לחשוף פרטים ראשונים אודות ה-Xiaomi Redmi Note 6 Pro.
ראשית, יש לציין כי בזמן שבשוק ההודי צפוי המכשיר להפוך לרשמי תחת השם Redmi Note 6 Pro, בשוק הבינלאומי (ובין היתר, כמובן, בישראל), ניתן להניח כי הסמארטפון יושק תחת שם המותג Xiaomi Redmi Note 6. הדלפה חדשה שצצה ביממה האחרונה מגיעה בדמות תמונה חיה של המכשיר, המציגה אותו כשהוא עטוף בניילון המגן על המסך שלו באריזה. על גבי ניילון זה, כפי שנוהגת שיאומי לבצע עם כל מכשיריה, כתובים חלק ניכר מן הפיצ'רים שלו.


על פי אלו, ניתן להסיק מספר דברים. ראשית, נראה כי המכשיר ישלב לא פחות מ-4 מצלמות: 2 בחזית עבור מצלמת הסלפי ו-2 בגבו עבור מערך הצילום הראשי. מערך הצילום הקדמי ישלב חיישן 20 מגה פיקסל ראשי ו-2 מגה פיקסל משני, בעוד המצלמה הראשית תכיל חיישנים ברזולוציית 12ו-5 מגה פיקסל. בחזית המכשיר נמצא פאנל תצוגה בגודל 6.26 אינץ', שיציע יחס צפייה של 19:9 ורזולוציית Full HD Plus. נוכח יחס הצפייה ניתן להסיק כי מדובר במסך בעל חריץ.
ההדלפה אינה חושפת את מערכת השבבים שתניע את המכשיר, אך מציגה כי זה יציע מערך זיכרון הכולל 4GB RAM ו-64GB אחסון פנימי. יש להניח שהחברה תחשוף עימו וריאציות אחסון שיגיעו בתמחור שונה. הסוללה שתנצח על המפרט תגיע בנפח זהה לדור הקודם: 4,000mAh עם תמיכה בטכנולוגיית טעינה מהירה מסוג Quick Charge. בשלב זה לא ידוע מתי יוכרז ה-Redmi Note 6/Redmi Note 6 Pro, אך גידול בקצב ההדלפות שסובב אותו עשוי להעיד על השקה קרבה.


מקור 1 | 2 | 3