מוקדם יותר היום שיתפנו אתכם בדבר הכרזתה של סמסונג על מכשירי השוק הנמוך גלקסי J4 פלוס ו-J6 פלוס, אלא שנראה כי ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית אינה מתכוונת לעצור וזו מכריזה כעת על סמארטפון נוסף, הפעם לשוק הביניים - הכירו את ה-Samsung Galaxy A7 2018.
מדובר בלמעשה החייאה של סדרת גלקסי A7, אשר עד לא מכבר היינו בטוחים כי הוחלפה באופן סופי על ידי ה-Galaxy A8 2018. ה-Galaxy A7 2018 החדש מממש את הבטחתו של מנכ"ל חטיבת המובייל בסמסונג, די.ג'יי קו, שהבטיח להביא פיצ'רים וטכנולוגיות חדשות קודם כל למוצרי שוק הביניים ולאחר מכן למוצרי השוק הגבוה, כך, מציע המכשיר, בפעם הראשונה עבור סמסונג, מערך צילום ראשי המשלב בין 3 חיישני צילום נפרדים.


מערך הצילום הראשי של הגלקסי A7 2018 כולל חיישן ראשי ברזולוציית 24 מגה פיקסל עם זווית צילום סטנדרטית ומפתח צמצם של f/1.7, חיישן נוסף ברזולוציית 8 מגה פיקסל עם זווית צילום רחבה של 120 מעלות ומפתח צמצם של f/2.4, וחיישן חיישן נוסף ברזולוציית 5 מגה פיקסל עבור עומק שדה. מערך זה מצוייד גם בפלאש LED ייעודי המשולב מילימטרים ספורים תחתיו.
בדומה למכשירי פרימיום אחרים של היצרנית, מציע ה-Galaxy A7 2018 מבנה סנדוויץ' זכוכית מוכר המשלב בין שתי יריעות זכוכית למסגרת עשויה אלומיניום. על גבי מסגרת המכשיר מימין נמצא קורא טביעות אצבע ביומטרי, זאת בפעם השניה בלבד בטווח של יומיים שמבצעת החברה מהלך זה עם מכשיריה (הדגם הראשון היה Galaxy J6 Plus שהוכרז מעט לפני כן). בחזית המכשיר נמצא מסך Super AMOLED עם שוליים דקים (צג Infinity Display כפי שסמסונג נוהגת לכנות אותו), כשמעליו משולבת מצלמת סלפי ברזולוציית 24 מגה פיקסל.


מתחת למכסה המנוע מציע סמארטפון הפרימיום החדש של סמסונג בשוק הביניים מעבד מתומן ליבות בתדר מירבי של 2.2GHz (ייתכן כי מדובר בשבב מסוג Exynos 7885), מערך זיכרון המשלב בין 4 או 6 גיגה-בייט RAM ל-64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי הניתן להרחבה בעד 512GB נוספים. המכשיר ישלב סוללת 3,300mAh עם תמיכה בטעינה מהירה, וירוץ על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8 אוראו. המכשיר יוצע בצבעים כחול, זהב, שחור ואדום.


את ה-Galaxy A7 2018 תציע היצרנית לרכישה מאוחר יותר השנה בשווקים נבחרים באירופה ואסיה. מחירו אינו ידוע בשלב זה.


מקור