חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
דיבורית Supertooth Buddy
יצרן: Supertooth
סוג: דיבורית לרכב
תקן Bluetooth: 2.1
A2DP: ללא
MultiPoint: כולל
סינון רעשים: כולל
תאריך כניסה לאתר: 3/2012
משקל: 64 גרם
ציון WiseBuy
9.1
דירוג הגולשים
(4 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
Avner 21.11.13
Avner 11.12.13
אורן 04.07.13
אורי ועינת 13.07.13
Hadar 24.03.14
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - דיבורית Supertooth Buddy

הטוב
  • איכות שמע ועוצמה מצוינות
  • תמיכה במולטי-פוינט
  • דקה, קומפקטית ואלגנטית
  • תופסן מגנטי נתיק
  • מקשים נוחים לתפעול
הרע
  • עוצמת צלצול חלשה
  • נורית חיווי כמעט בלתי נראית
בשורה התחתונה

פגשנו דיבוריות לרכב שמציעות יותר תכונות מתקדמות, כמו משדר FM או טעינה סולרית, אבל במבחן העיקרי, שהוא איכות השיחה, Buddy מצטיינת אפילו ביחס לדגמים יקרים יותר. ההצמדה שלה לתופסן במגנט היא הברקה, ובסך הכל, עם מעט מאוד תלונות והרבה מחמאות, זו דיבורית זולה, איכותית ומומלצת.

Buddy
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 200 ₪
מחיר סופי: 220 ₪
מחיר סופי: 249 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-4 חנויות>>
הקדמה

Buddy היא דיבורית לרכב מבית Supertooth. זו דיבורית Bluetooth ניידת וקומפקטית בעיצוב צעיר וזורם, שלא מחייבת התקנה ומאפשרת נהיגה בטוחה ושיחות ללא ידיים.

 

הדיבורית תומכת בתקן Bluetooth 2.1, וכוללת מנגנון DSP לנטרול רעשים, Full Duplex, תמיכה בזיהוי קולי ומולטי-פוינט.

איכות שמע ודיבור

(50% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

איכות השיחות של ה- Supertooth Buddy מצוינת. העוצמה חזקה מאוד, לפעמים אפילו חזקה מדי, והצלחנו לנהל איתה שיחות גם בנסיעה מהירה. האנשים שדיברו איתנו בטלפון אמרו לנו ששומעים אותנו היטב. הנקודה החלשה בדיבורית הזו היא הצלצול – הוא קצת חלש מדי, ואם תשמעו מוזיקה בעוצמה חזקה יש סיכוי שתחמיצו אותו.


 


הדיבורית תומכת במולטי-פוינט, כלומר היא מסוגלת להיות מזווגת לשני טלפונים סלולריים בו זמנית. תהליך הזיווג אוטומטי ופשוט, וכך גם ההתחברות החוזרת אליה לאחר מכן.

זיווג הוא תהליך ראשוני המקשר את האוזנייה לטלפון הנייד. התהליך שונה מעט בין הדגמים והטלפונים השונים, וכרוך על פי רוב בלחיצה ממושכת על משק הדיבור והזנת קוד גישה ראשוני. לאחר הזיווג הטלפון הנייד מזהה את האוזנייה ומתחבר אליה, כל עוד היא פועלת ובטווח הקליטה.   זיווג ליותר ממכשיר אחד: למי שמשתמש ביותר מטלפון אחד, כדאי לשקול רכישת אוזנייה התומכת בזיווג לכמה מכשירים במקביל, כך שייחסך הצורך לנתק את האוזנייה ולזווג אותה למכשיר השני בכל פעם.  

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

גוף הדיבורית דק מאוד, והיא שוקלת רק 64 גרם. העיצוב שלה צעיר ונאה – היא בעלת פאות עגלגלות וצבעה שחור, בשילוב של גימור מבריק ומט. כל המקשים מתרכזים בחלק הקדמי, באופן נגיש ונוח. למעלה נמצאים מקשי העוצמה, למטה – מקש ההפעלה והכיבוי ומקש הניתוק, ובאמצע – מקש המענה לשיחות. סביב המקש הזה יש נורת חיווי, אבל היא חלשה מאוד ובאור יום אין סיכוי לראות אותה ולדעת האם הדיבורית פעילה או כבויה. מאחור ממוקם שקע טעינה סטנדרטי מסוג מיקרו USB.

Supertooth Buddy


גוף הדיבורית דק מאוד, והיא שוקלת רק 64 גרם. העיצוב שלה צעיר ונאה – היא בעלת פאות עגלגלות וצבעה שחור, בשילוב של גימור מבריק ומט. כל המקשים מתרכזים בחלק הקדמי, באופן נגיש ונוח
במקום תופסן קבוע, Supertooth Buddy כוללת מגנט בחלק האחורי שלה ותופסן מתכתי נפרד. התופסן חזק מאוד, והדיבורית מתמגנטת אליו באופן יציב. אם יש לכם אזורי מתכת אחרים על הדשבורד, תוכלו להצמיד אותה אליהם – איך שנוח לכם. יש בזה גם פן בטיחותי, מפני שבסוף הנהיגה תוכלו לקחת איתכם את הדיבורית באופן מיידי וקל ולהימנע מגניבות.


 


Buddy מספקת חיוויים קוליים בדמות צפצופים בלבד לפעולות השונות, לעומת דיבוריות אחרות ששוחחו איתנו בקול אנושי (יותר או פחות). עם זאת היא תומכת בחיוג קולי, במידה והטלפון שלכם תומך בכך, כמובן.


סוללה

(25% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

החברה מצהירה על עד 10 שעות דיבור ועד 2000 שעות המתנה. הדיבורית שהתה אצלנו במשך כשבועיים, והשתמשנו בה באופן קבוע בנסיעות; במהלך ימי הבדיקה הסוללה לא התרוקנה ולא נזקקה לטעינה מחודשת.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image
מילון מונחי דיבוריות לרכב
הצג הכל >>