איזו תצורת אוזנייה מתאימה לכם?

אוזניית קשת מתאימה למי שלא נוח לו עם גוף זר באוזן. אוזניית in-ear מוחדרת לאוזן ולכן לרוב איכות השמע בהן טובה יותר.

 


שימו לב לפונקציות לשיפור איכות השמע והדיבור

מעבד אות דיגיטלי DSP ישפר את איכות השמע וינטרל רעשים ורוח. המונח Full Duplex מתייחס ליכולת של האוזנייה לקלוט ולשדר בו זמנית. מרבית האוזניות כיום תומכות בכך.

כדאי לקנות אוזנייה התומכת בזיווג לכמה מכשירים במקביל

תכונה זו חוסכת את הצורך לנתק את האוזנייה ולזווג אותה למכשיר השני בכל פעם. 
 

ודאו שהאוזנייה נוחה לשימוש
חשוב שמיקום הכפתורים יהיה נוח ונגיש ושהם מגיבים היטב. רצוי שהאוזנייה תכלול מקשי ווליום כדי שלא תאלצו לשלוף את הטלפון מהכיס. בחרו באוזניה במשקל של 15 גרם ומטה, ואם אתם נוהגים להסיר את האוזנייה מהאוזן כשאינה בשימוש, אוזניה התומכת ברטט יכולה להיות שימושית עבורכם.


 

בדקו את זמני הסוללה ואת סידורי הטעינה

העדיפו דגמים שזמן ההמתנה המוצהר שלהם הוא כעשרה ימים, וזמן השיחה הוא בסביבות ה-8 שעות. שקע טעינה סטנדרטי מסוג Mini או Micro USB יאפשר להטעין את האוזנייה עם מטען נוסף שיש ברשותכם, עם מטען לרכב וגם דרך המחשב. 

 

 

זיווג הוא תהליך ראשוני המקשר את האוזנייה לטלפון הנייד. התהליך שונה מעט בין הדגמים והטלפונים השונים, וכרוך על פי רוב בלחיצה ממושכת על משק הדיבור והזנת קוד גישה ראשוני. לאחר הזיווג הטלפון הנייד מזהה את האוזנייה ומתחבר אליה, כל עוד היא פועלת ובטווח הקליטה.   זיווג ליותר ממכשיר אחד: למי שמשתמש ביותר מטלפון אחד, כדאי לשקול רכישת אוזנייה התומכת בזיווג לכמה מכשירים במקביל, כך שייחסך הצורך לנתק את האוזנייה ולזווג אותה למכשיר השני בכל פעם.