חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
Babyliss E865E
ציון WiseBuy
8.1
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - Babyliss E865E

אורי הראל | 21.06.2015
הטוב
  • להבים חזקים ואיכותיים
  • קלת משקל ונוחה להחזקה
  • מרווח קיצוץ של 0.2 מ"מ
הרע
  • זמן טעינה ארוך
  • מורכבת לניקוי
בשורה התחתונה

ה-3D E865E קלת משקל ונוחה להחזקה. היא מקצצת זיפים בצורה טובה אך לא מתעלה על מכונות אחרות. היכולת שלה לקצץ זיפים במרווחים של 0.2 מ"מ הופכת אותה למדויקת מאוד ומאפשרת למשתמשים לשמור על אורך זיפים מדויק לאורך זמן. הראש הצף של המכונה לא הרשים אותנו אך גם לא מצאנו שהוא מזיק, ולעומת זאת כן התקשינו בניקוי המכונה עצמה.

הקדמה

Babyliss, מותג שבמשך שנים רבות ייצר בעיקר אביזרי טיפוח שיער לנשים, מציג עתה מגוון של מכונות תספורת וקיצוץ זקן לגברים, ביניהם ה-3D E865E. זוהי מכונת קיצוץ שיער (Trimmer) בעלת ראש להבים הנפתח בזווית של 25 מעלות ומתכוונן לרמת דיוק של 0.2 מילימטר. המכונה ניתנת לשטיפה והלהב שלה עשוי מסגסוגת של כרום ומוליבדנום האמורה לספק רמת התנגדות גבוהה לחלודה.

ביצועים

(40% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

התכונה הבולטת ב-E865E היא הלהב המתכוונן מעצמו לזווית של עד 25 מעלות. עם זאת, לא הרגשנו שזה שינה באופן מהותי את סגנון הקיצוץ שלנו ונראה שה-E865E אינה טובה במידה משמעותית מהמכונה הגנרית שיש לנו בבית. על מנת לקצוץ את כל הזיפים באותו האורך נדרשנו למספר מכובד של חזרות והאזורים הסוררים זכו לאותו הטיפול האינטנסיבי כפי שהם בדרך כלל זוכים לו. מאידך, הלהבים הרגישו איכותיים למדי ולא קרה לנו ולו פעם אחת שזיפים נתקעו במכונה וכך לא נגרם לנו כאב מציק ומיותר.

Babyliss 3D E865E

נוחות השימוש

(40% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

ה-E865E יושבת היטב בכף היד, כשגב המכונה עשוי חריצים למניעת החלקה ושיפור האחיזה. המכונה מרגישה קלילה למדי והיא מאפשרת החזקה לאורך לזמן.

למכונה כפתור הפעלה סטנדרטי הממוקם בקדמתה ומעליו נמצאת גלגלת ברירה שבאמצעותה מגדירים את אורך הזיפים הרצוי בין 0.4 מ"מ ועד ל-5 מ"מ במרווחים של 0.2 מ"מ. צבעה הוא שחור למעט פס כסוף בקדמת המכשיר ובאופן כללי ניתן לומר שהעיצוב שלה אינו מרשים או מתוחכם יתר על המידה.

Babyliss 3D E865E

Babyliss מתחייבים על מרווח קיצוץ של שלושה ימים. כך שכל עוד תקפידו לקצוץ את הזיפים כל שלושה ימים, האורך שלהם יישאר קבוע. לפי בדיקתנו, Babyliss עומדים בהתחייבות שלהם וקיצוץ כל שלושה ימים אכן שמר על אורך הזיפים שרצינו.

הנקודה החלשה ביותר של המכונה הייתה הניקוי שלה. את ה-E865E ניתן לשטוף במים, כל עוד איננה מחוברת לחשמל, אך גם תחת מים הזיפים נתקעו וסרבו להיפרד מגוף המכונה ונדרשנו לפרק כל פעם, ולעתים אף בעת הקיצוץ, את ראש הלהבים מגוף המכונה. אם ברצונכם לקצץ את הזיפים למינימום כהכנה לגילוח, תוכלו לקפל את מסילת המסרק אחורה ולקבע אותה לגב המכשיר. קחו בחשבון שפעולה זו תנטרל את הראש הצף של המכונה.

Babyliss 3D E865E

ראש פלסטיק מחורץ המורכב על ראש מכונת התספורת וחוצץ בין הסכינים לראש המסתפר. בבחירת גודל המסרק  (או במנגנון עצמי במכונה) ניתן לקבוע את מידת קרבת הסכין לקרקפת ובכך על אורך התספורת המתקבל.

משך פעולת הסוללה

(20% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

כאשר הסוללה טעונה במלואה היא מספקת 45 דקות עבודה. קיצוץ במשך חמש דקות כל שלושה ימים ידרוש טעינה לאחר כשלושה שבועות, זמן הגיוני בהחלט. הופתענו לגלות כי טעינה מלאה של המכשיר אורכת לא פחות מ-16 שעות.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image