חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

Smart-Deal חשמל ואלקטרוניקה

Smart-Deal
אתר אינטרנט:
בעלים:
כלבו אחים סמארה ש. בע'מ
כתובת אימייל:
support@smart-deal.co.il
למידע נוסף >
דירוג החנות ב-12 החודשים האחרונים:
(4.9 כוכבים מתוך 5)
80%
אחוז חוות דעת חיוביות
696
חוות דעת בשנה האחרונה
696
חוות דעת בכל הזמנים
מפת הגעה לחנות:

נמצאו 696 חוות דעת על החנות Smart-Deal

מיין לפי: תאריך | דירוג יורד | דירוג עולה
Weidenfeld
שם:
Weidenfeld
תאריך:
20/05/2019
דירוג:
הדירוג של Weidenfeld: 5 מתוך 5
חוות דעת
בתאריך 06/05/2019 הזמנתי טלפונית מכונת כביסה AEG מאתר "סמארטדיל". הודעתי להם שאני זקוק למכונת הכביסה בהקדם האפשרי. טיפל בי אדם אדיב ונחמד מאוד בשם חיים. להפתעתי ולשמחתי הוא הבטיח לשלוח לי את מכונת הכביסה באותו יום ואכן כך היה!!
המובילים של מכונת הכביסה היו אדיבים ונעימים ואף הסכימו, תמורת תשלום סמלי, לפרק ולסלק את מכונת הכביסה הישנה.
הטכנאי מהברת "אלקטרוניקספרו" (שגם אותם אני מציין מאוד לטובה!) הגיע ביום העבודה הקרוב ביותר האפשרי.
אני מרוצה מאוד ממכונת הכביסה החדשה.
בקיצור - מומלץ מאוד לקנות באתר ובחנות זו.
דרך אגב - המחיר ששילמתי היה הנמוך ביותר בין כל האתרים, כולל חנויות מספר שבהן ביקרתי לפני הקניה. שוב, מומלץ.
ד"ר וידנפלד יעקב
המוצר שנקנה בחנות
מכונת כביסה AEG L6FE7261IM
Shalom
שם:
Shalom
תאריך:
12/05/2019
דירוג:
הדירוג של Shalom: 1 מתוך 5
חוות דעת
לא ממולץ בכלל שירות גרוע התעלמות מהלקוח. קניתי תנור משולב מבית סימנס להמלצת המוכר בחנות. לדברין מדובר בחבגה טובה ואמינה עם אחריות יבואן רשמי שנותנים מענה לכל תקלה. לאחר חודשיים התנור הפסיק לעבוד התקשגתי ליבואן לתאם תכנאי ושם קבעו לי מועד לעוד 8 ימים מיום הפניה. דיבגתי עם החנות בבקשה לנסות לזרז את התהליך, מי שענה לי שם דיבר יפה סהכ אבל פשוט מרח אותי שאין באפשרותם לעשות כלום, או במילים אחרות אנחנו תכסף קיבלנו מכאן תתמודד עם היבואן!
לאחר 8 ימים מגיע התכנאי ומבדיקה שעורך טוען שהשעון האלקטרוני של התנור שבק חיים!! תנור בן חודשיים!! סימנס?!?! החלק ששבק חיים אינו נימצא במלאי ורק עוד שבוע יגיע ורק עוד שבועיים במקרה הטוב אני יחזור להשתמש בתור ״הטוב״ שהמוכר בחנות המליץ עליו. עד אז אני נעזר בשכנים. המלצה שלי לא להתקרב למותג הזה. ומהחנות עצמה הייתי מצפה להרבה הרבה יותר !
המוצר שנקנה בחנות
Hx9r3ih50y
תגובת החנות
שירות גרוע?למה אתה לא מספר שקיבלת את המוצר תוך יום אחד של עסקים בחודש ינואר 2019 והיית מרוצה עד השמיים.. מוזר קצת.. לאחר 5 חודשים של שימוש במוצר התגלתה תקלה ואנחנו לא בסדר? לא מומלץ לקנות אצלנו?עצוב קצת .. ולהן מספר עובדות חשובות: הלקוח התקשר ב-07.05.19 שזה ערב יום הזיכרון ליבואן להזמין שירות קבעו לו שירות ל-12.05.19 שזה 5 ימים ולא 8 ומבחינת היבואן ומבחינת כולם זה יום העסקים הראשון שעבדו לאחר הסופ"ש הארוך שכלל את יום הזכרון/יום העצמאות ושישי שבת שאף אחד לא עובד בהם יפה שהוא מציין שהנציג שענה לו דיבר יפה לפחות זה... הנציג אמר לו את האמת (למרות שלא היה בא לו לשמוע אותה) בדיוק כפי שהסבירו לו היבואן שאין ימי עסקים שניתן להגיע לפני וגם לאחר השיחה שוחננו עם היובאן לנסות אולי כן יהיה אפשר להקדים אך זה היה לשווא בדיוק כמו שהסברנו וחשבנו לא היו ימי עבודה בטווח הזמן הזה לכן אנו כחנות עשינו את מיטב יכולתנו על מנת לעזור ולהסביר וגם היבואן ניסה אך הלקוח לא היה מוכן להבין שלא עובדים ביום העצמאות ולא בשישי שבת הלקוח בוחר להוציא עלינו את הכעס וחבל אנו עשינו עושים ונעשה תמיד את המיטב עבור קהל לקוחותינו
רועי
שם:
רועי
תאריך:
11/05/2019
דירוג:
הדירוג של רועי: 5 מתוך 5
חוות דעת
קניתי את שואב האבק מהחנות בערך לפני שנה, המשלוח היה מהיר וכל האינטרקציה הייתה קלה ונוחה למיטב זכרוני. נראית כמו חנות אמינה ומקצועית, אוסיף לקנות מהם בהמשך
המוצר שנקנה בחנות
Miele C3 Vacuum Cleaner
mishaphil
שם:
mishaphil
תאריך:
09/05/2019
דירוג:
הדירוג של mishaphil: 1 מתוך 5
חוות דעת
ותר מחודש לקח לקבל מכונה ללא צינור מים מקורי 200 ₪ תשלום נוסף.
הזמנו מכונת כביסה באתר. בהתקנה התגלה שיש מיים ואבקה במכונה. התקשרתי ל-SMART DEAL ואמרתי שקיבלנו מכונה משומשת. במקום להתקשר ליבואן ולדעוג להחלפת המכונה הם אמרו שזה מבדיקה במפעל. כשהסברתי שדיברתי עם בעל מקצוע מנוסה נציג החנות ענה שלא מענייו אותו עם מי דיברנו והמכונה היא חדשה כי היא הגיע באריזת וואקום. כנראה הוא חושב שמוכר מוצרי מזון.
התקשרנו לחברת שירות של היבואן והם הכירו בבעיה ועמרו שהאבירו את חוות הדעת ליבואן וביכשו ליצור כשר עם יבואן עצמן (מיניליין). אחרי אין ספור ניסיונות התקשרתי ל-SMART DEAL וביקשתי ליצור קשר עם היבואן כי אנחנו לא מצליחים. שם הבטיחו שהיבואן יחזור אלינו או היום או מחר. לא חזרו. התקשרתי שוב ל- SMART DEAL ואמרתי שאם לא נקבל אישור להחלפת המכונה תוך יום אבטל את העסקה.
אחרי כמה ימים הביאו מכונה השנייה עם צינור מיים לא תקין. קיבלנו אותו רק אחרי שבועים.
זה עוד לא הסוף. כשבדקתי דו"ח מחברת אשראי גיליתי שירד תשלום עבור המכונה ב-200 ₪ יותר ממחיר באתר. ב-SMART DEAL אמרו שזה בגלל שהשתמשתי ב-PAY PAL. עשיתי הרבה קניות באתרים דרך PAYPAL ותמיד ירד בדיוק סכום שכתוב באתר. ועם היו עמלות מצד PAYPAL אז תמיד המוכר לקח אותם על עצמו. נתקלתי רק באתר אחד יוצא דופן אבל שם היה קתוב במפורש שעל הלקוח לשלם עמלה באחוז מסוים. אך זה לא המקרה של SMART DEAL. לשאלה אם הם לא מכסים את העמלה למה באתר לא כתוב על זה שום דבר. לזה קיבלתי תשובה ש-PAYPAL לא קשור אליהם ושאני אפנה ל-PAYPAL לבירורים. אולי נפלה טעות.
בסופו של דבר שילמנו יותר ממה שהינו משלמים בחנות מוכרת, חודש של טרחה כדי לקבל מכונה בקומפלקטציה לא מלאה.
תחשבו אם לקנות מ-SMART DEAL ופעמיים תחשבו אם לקנות מוצר ביבוא של מיניליין.

המוצר שנקנה בחנות
מכונת כביסה פתח עליון AEG LTX7E7221EM
תגובת החנות
לא גיבנו מהלקוח לא 200 ש"ח ולא שקל אחד מעבר למה שהוא עשה הזמנה באתר ומה שהועבר לנו באמצעות חשבון הפייפאל שלו לא לנו ולא לשום חנות או נותן שירות בעולם!! לא יכול לגבות יותר כסף מהלקוח זה פשוט בלי אפשרי גם אם ממש ממש רוצים כפי שנאמר ללקוח אין לנו שום קשר לעמלה אותה הוא שילם ושיבדוק מול פייפאל איך ולמה חייבו אותו יותר ואני בטוח שיש לזה סיבה הגיונית מצידם. ובנוגע לנושא המכונה עצמה, אז המכונה הגיעה תקינה לחלוטין והותקנה על ידי טכנאי מוסמך הלקוח התלונן על מספרים רב של דברים שנבדקו ונמצא לא נכונים הביא טכנאי פרטי שרק גרם נזק למכונה האתר מטעמו נלחם עבור הלקוח להחליף לו את המכונה גם אנחנו וגם היבואן פעלנו על הצד הטוב ביותר
Shleliels Wys
שם:
Shleliels Wys
תאריך:
02/05/2019
דירוג:
הדירוג של Shleliels Wys: 5 מתוך 5
חוות דעת
המוצר הגיע במהירות ובמסירות - וידאו בטלפון לפני ותוך כדי - נתנו תשלומים נוחים - והמוצר הגיע בשלימות וללא פגם בכלל
המוצר שנקנה בחנות
כיריים SOL
saritkita
שם:
saritkita
תאריך:
15/04/2019
דירוג:
הדירוג של saritkita: 5 מתוך 5
חוות דעת
רכשנו מדיח כלים של בוש. המחיר היה הזול ביותר בשוק וזאת לאחר סקר מאוד מקיף שערכנו. בהערות לקוח ביקשנו לקבל את המוצר כמה שיותר מהר. למחרת בבוקר כבר קיבלנו טלפון מבחור נחמד שאישר את ההזמנה והבטיח שהמוצר יגיע כמה שיותר מהר. לאחר שעתיים התקשרה נציגה שתיאמה הובלה ליומיים לאחר ההזמנה. המוצר הגיע ארוז כראוי על ידי מובילים אדיבים בקיצור! חווית קנייה בטוחה, משתלמת ונעימה.
המוצר שנקנה בחנות
מדיח כלים בוש smv46mx00y
eathn
שם:
eathn
תאריך:
13/04/2019
דירוג:
הדירוג של eathn: 5 מתוך 5
חוות דעת
אהבתי את השירות האישי וההתענינות שהפגין בעל החנות הן מיד אחרי ההזמנה והן כאשר קיבלתי את המוצר. תודה !!
המוצר שנקנה בחנות
מערכת שמע ניידת-רדיו HYNDAY
יצחק
שם:
יצחק
תאריך:
10/04/2019
דירוג:
הדירוג של יצחק: 5 מתוך 5
חוות דעת
מחיר טוב, שירות יעיל ואדיב, אספקה מהירה וגמישה, ביקשתי מועד אספקה מוקדם יותר ונעניתי מיידית.
המוצר שנקנה בחנות
מזגן תדיראן
lina
שם:
lina
תאריך:
31/03/2019
דירוג:
הדירוג של lina: 5 מתוך 5
חוות דעת
רכשנו תנור אפיה בוש בשבוע שעבר.
יום אחרי ההזמנה יצרו איתי קשר לתאם אספקה.
השרות היה אדיב, מקצועי ומהיר.
התנור מצוין.
ממליצה בחום.
המוצר שנקנה בחנות
תנור אפיה בוש
Sophie
שם:
Sophie
תאריך:
29/03/2019
דירוג:
הדירוג של Sophie: 5 מתוך 5
חוות דעת
הזמנה נוחה מאוד, חזרו אלי מהר, קיבלתי משלוח חינם ומחיר הוגן. קיבלתי את המוצר כבר יום למחורת, למרות שכתוב עד 7 ימי עסקים! קיבלתי הסבר משביע רצון ותשובות לכל השאלות, הבחור בטלפון היה נחמד מאוד! ממליצה בחום!
המוצר שנקנה בחנות
מכונת כביסה SIEMENS WM12N150IL