חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

ProRunner ציוד ספורט וריצה

ProRunner
אתר אינטרנט:
בעלים:
פרו ראנר
כתובת אימייל:
info@prorunner.co.il
למידע נוסף >
דירוג החנות ב-12 החודשים האחרונים:
(1 כוכבים מתוך 5)
%
אחוז חוות דעת חיוביות
1
חוות דעת בשנה האחרונה
1
חוות דעת בכל הזמנים
מפת הגעה לחנות:

נמצאו 1 חוות דעת על החנות ProRunner

מיין לפי: תאריך | דירוג יורד | דירוג עולה
גיל
שם:
גיל
תאריך:
06/03/2018
דירוג:
הדירוג של גיל: 1 מתוך 5
חוות דעת
קניתי בחנות את נעלי הריצה הגרועות ביותר שנעלתי הוקה בונדי 5.

החלטתי לחכות עם הביקורת רק לאחר שאצבור על הנעל 3 ריצות.
נכון להיום אני מתאמן למרתון פראג והחלטתי להחליף נעליים... בטיפשותי הקשבתי למוכר בProRunner (מיותר לציין שאני לא אכנס לחנות הזו יותר), עשיתי את הטעות וקניתי את הבונדי 5 של הוקה אחרי שהמוכר המליץ עליהם בחום שמהיום מונחות בארון ולא יראו יותר אור יום (רק כי החנות לא תיקח אותן חזרה).

רצתי איתן 3 ריצות ובסה"כ קצת מעל 30 ק"מ לפני שהחלטתי שהן יותר לא עולות לי על הרגל.

מדובר בנעל הריצה הגרועה ביותר שעלתה לי על הרגל, עד היום רצתי גם עם ברוקס, סאקוני, נייק ואסיקס ובחיים לא הרגשתי ככה בגלל נעליים.

המעבר לבונדי גרם לי לכאבי רגליים, נטרל אותי לגמרי והרס לי שבועיים מתוכנית האימונים ודי גמר לי את הארבע ראשי.

שומר נפשו ירחק!!!

את ההמלצה הגרועה שקיבלתי בחנות כבר הבאתי לתשומת לב בעל החנות - כאמור זה לא הגיוני לשלוח אדם שרץ שנים עם אסיקס או ברוקס לנעל שונה כל כך במהלך תוכנית אימונים למרתון שמתקיים עוד חודשיים.
המוצר שנקנה בחנות
Hoka one one bondi 5
תגובת החנות
הי גיל, לאחר בדיקה שנעשתה עם המוכר והשיחה שלנו מתברר שהפרטים שאתה מוסר כאן הם לא מלאים וחבל . בשיחת טלפון שעשינו אמרת שקיבלת שירות מצוין וסבלני וקיבלת אבחון והתאמה על הליכון עם מצלמה וניתוח התנועה שלך במאמץ. הוסבר לך לפני קנייתך שנעלי הוקה הם נעלי ריצה בעלי דרופ נמוך שנותנים שכוח גבוהה ומצוינות למרתון ולריצות ארוכות (רכשת דגם בשם בונדי שנחשב לנעל מייצבת ותומכת למרחקים ארוכים) ,קיבלת תדרוך מהמוכר בחנות שאמר לך שתצטרך להתרגל לנעל בגלל הגובה של הסוליה והדרופ הנמוך. זה משהו שנודע לך לפני הקנייה ואתה החלטת ללכת ולרכוש את הנעל שהומלצה לך. בשיחה שלנו הסברתי לך שישנם רצים רבים שהתרגלו לנעל מהר מאוד ויש כאלה שלקח להם יותר זמן ויש שאלה שגם לא התרגלו וחזרו לכיוון הנעליים עם הדרופ הגבוהה. ההתאמה והנוחות משתנה מרץ לרץ וחודשים לפני מרתון זה זמן סביר להחליף נעל ולהתרגל לנעל חדשה . בשיחתינו קיבלת ממני הטבה חד פעמית לקניה הבאה שלך.כל דגם שתבחר במחיר עלות. אני חושב שהפוסט שלך לא תואם את מה שקרה באמת וחבל . פרו ראנר הוא מרכז ריצה מקצועי שנותן מענה מקצועי לקהילת הרצים והרצות וימשיך כך גם בעתיד! צחי