מזה זמן מה לא יצא לנו לשמוע על פעילותה של יצרנית הסמארטפונים הסינית, מייזו, שהשיקה בישראל ובעולם לפני חודשים ספורים את דור מכשירי הדגל החדש בפיתוחה, הוא כמובן ה-Meizu 16th. כעת, חושף מנכ"ל החברה, ג'ק וונג, פרטים ראשונים אודות סמארטפון שוק ביניים חדש עליו עובדת היצרנית, זהו ה-Meizu Note 9.
המייזו נוט 9 יהיה, כמובן, ממשיך דרכו של המייזו נוט 8 שהוכרז לפני כחודשיים בלבד, לקראת סוף חודש אוקטובר האחרון. הוא ישלב, כך מאשר בכיר החברה, מערכת שבבים חדשה מבית קוואלקום שעונה לשם Snapdragon 6150. מדובר בשבב עליו טרם הכריזה היצרנית, וייתכן כי בעת שזה יהפוך לרשמי הוא יושק תחת שם מותג אחר כחלק מסדרת Snapdragon 6XX הפונה לשוק הבינוני.


את הדברים חשף וונג בחשבון ה-Weibo הרשמי שלוף שם הוא גם דאג לשתף בתמונות יח"צ ראשונות של המכשיר. על פי אלו, ניתן לראת כי ה-Meizu Note 9 יגיע לשוק כשהוא מציע פאנל תצוגה בעל שוליים דקים למדי, כאשר בחלקו העליון של המסך נמצא חריץ קטנטן בצורת טיפה שיכיל את מצלמת הסלפי הקדמית. מדובר בסמארטפון הראשון בפיתוח מייזו שיגיע עם חריץ במסך, שכן עם סדרות הדגל האחרונות הקפידה החברה לצמצם את השוליים מבלי שנכנעה לטרנד החריצים.
נוסף על כך, נמסר כי המייזו נוט 9 ישלב בחלקו האחורי מצלמה ברזולוציית 48 מגה פיקסל, כאשר לצידה אנו בהחלט עשויים למצוא חיישן נוסף אחד (או יותר). יתר מפרטו הטכני של המכשיר אינו ידוע בשלב זה, אך הוא צפוי להיות דומה למדי לקודמו, ששילב: 4GB RAM ו-64GB אחסון, סוללת 3,600mAh עם תמיכה בטעינה מהירה מסוג mCharge, מסך ברזולוציית Full HD Plus ומבנה מתכת מלא.


מקור