אחרי שנמנעה במרוצ תהשנים מהופעה רשמית בתערוכת המובייל השנתית שמתרחשת מדי שנה בברצלונה, היא כמובן MWC, מודיעה שיאומי כי בכוונתה להגיע לתערוכת MWC 2019 שתתרחש בחודש הבא, והיא אף תקיים אירוע הכרזה בתאריך ה-24 בפברואר, יום ראשון, כ-24 שעות לפני מועד תחילת התערוכה הרשמי.
הענקית הסינית אינה חושפת בהזמנה לאירוע ההכרזה מה בדיוק היא מתכוונת להציג בפנינו. עם זאת, על פי הערכות אנו עשויים לצפות במהלך האירוע בהשקתו הרשמית של ה-Mi Mix 3 5G - סמארטפון הדור החמישי הראשון בפיתוחה של שיאומי. מלבד חשיפתו של סמארטפון ה-5G שלה, עשויה היצרנית להציג בפנינו מוצר אחד נוסף ולא פחות מעניין, וזהו מכשיר הדגל הראשון שלה לשנת 2019, ה-Xiaomi Mi 9.


על הדור הקודם בסדרה, ה-Mi 8, הכריזה החברה במסגרת אירוע הכרזה עצמאי שערכה בחודש מאי של השנה שעברה. כך, אם היצרנית אכן תבחר בתערוכת MWC 2019 לחשוף את דור ההמשך בסדרה, יהיה זה שינוי מהותי למדי בלוח הזמנים שלה מן השנה שעברה.
מוקדם יותר החודש, במסגרת הדלפה רחבה למדי, עשו דרכם אלינו פרטים ראשונים אודות ספינת הדגל הבאה למותג שיאומי. לפי הדלפה זו, השיאומי מי 9 יגיע לשוק עם מסך גדול מתמיד - 6.4 אינץ', כאשר מדובר בצג AMOLED ברזולוציית Full HD Plus. המסך יגיע עם שוליים דקים יותר וחריץ בצורת טיפה, כשזה יכיל מצלמת סלפי ברזולוציית 24 מגה פיקסל. כמו כן, מלבד מערכת השבבים Snapdragon 855, זיכרון RAM בסך של עד 8GB ורכיב אחסון פנימי בנפח מירבי של 128GB, נמצא מערך צילום אחורי הכולל 3 חיישנים, בהם חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל.


מקור