ה-LG G7 אמנם הוכרז באירוע עצמאי שקיימה ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית בחודש מאי של השנה שעברה, אך נראה כי החברה לא תמתין למחזור השקה סטנדרטי של שנה, וצפויה להציג את דור ההמשך כבר בתערוכת MWC 2019 שתערך בחודש הבא. כעת, כשאנו נמצאים זמן לא רב לקראת האירוע, מדליף המובייל OnLeaks מביא אלינו את תמונות ההדמיה הראשונות שחושפות - כך יראה ה-LG G8.
על פי תמונות ההדמיה, שמגיעות כחלק משיתוף פעולה מתמשך בין המדליף לאתר 91Mobile, ניתן לראות כי ה-LG G8 יגיע למעשה עם קווי עיצוב כמעט זהים לדור הקודם. בחזית נמצא מסך בגודל של 6.1 אינץ' (סביר שמדובר בצג LCD), ביחס צפייה של 19.5:9 וברזולוציית Quad HD Plus. שוליי המסך, כפי שנראה, לא צומצמו באופן מהותי כלל (מלבד מילימטר בודד שצומצם באורך). כך, יעמדו מימדי הסמארטפון על 152 מ"מ אורך, 72 מ"מ רוחב ו-8.4 מ"מ עובי (עבה ורחב יותר מה-G7).


השינוי היחיד בו ניתן להבחין במכשיר הוא צירופה של מה שנראה כמו מצלמה קדמית נוספת, אם כי הדבר אינו כה ברור על פי התמונות. חזית המכשיר וגבו יהיו עטופים ביריעת זכוכית מעוגלת במעט, כאשר על גבי חלקו האחורי של ה-G8 נמצא זוג מצלמות ראשיות - בניגוד למערך צילום משולש שמשלב ה-V30 וכפי שמציעים רבים ממכשירי הדגל בחודשים האחרונים. מלבד 2 מצלמות אחוריות, נמצא בגב המכשיר גם קורא טביעות אצבע ביומטרי - שלא יעבור אל מתחת לפאנל התצוגה.
מתחת למכסה המנוע של ה-LG G8 אנו צפויים למצוא מפרט מוכר למדי, וכזה שילווה חלק ניכר ממכשירי הדגל בשנה הבאה: מערכת שבבים מדגם Snapdragon 855 - המהווה ליקרה והמתקדמת ביותר בפיתוח קוואלקום כיום, יחד עם זיכרון RAM בנפח של ככל הנראה 6GB, רכיב אחסון פנימי המתחיל מ-64GB וסוללה בנפח שינוע סביב 3,000mAh ל-3,300mAh.


מקור