סמסונג צפויה לחשוף את הסמארטפון המתקפל שלה, Galaxy Fold, כבר באירוע הכרזה שתערוך בעוד יומיים, וואווי תחשוף את המכשיר המתקפל שלה לאחר מכן, בתערוכת MWC 2019, ויצרניות נוספות - בהן שיאומי, אופו ואחרות כבר העידו על כוונותיהן להציג מכשירים דומים באותה זירה. גם LG, כך העידו הדיווחים מהחודשים האחרונים, צפויה הייתה לחשוף סמארטפון מתקפל בקרוב מאוד, אך נראה שתוכניותיה השתנו.
בדברים שמסר בכיר בחטיבת המובייל של LG אלקטרוניקס במסגרת מסיבת עיתונאים שנערכה בדרום קוריאה, ציין זה כי היצרנית החליטה שלא להשיק בתערוכת המובייל הקרובה סמארטפון מתקפל. הסיבה לכך, נמסר, היא שלטענת הבכיר זהו שלב "מוקדם מדי עבור LG להשיק סמארטפון מתקפל". עוד מדגיש הבכיר כי ב-LG מוכנים ברמה הטכנולוגיה לעמוד בדרישת המשתמשים לסמארטפון מתקפל, במקרה שזו תצוף.


מתוך דבריו של בריאן וון, בכיר חטיבת המובייל של LG אלקטרוניקס, בתרגום חופשי לעברית:

"בחנו את האפשרות להשיק סמארטפון מתקפל לצד סמארטפון ה-5G שלנו, אך החלטנו שלא להשיק אותו. דרישת השוק לסמארטפונים [מתקפלים] צפויה להיות סביב מיליון יחידות, אך הבעיה העיקרית של LG בעסקי הסמארטפונים היא לבסס מחדש את מעמדה בשוק. בהתחשב בסיטואציה זו, זהו שלב מוקדם מדי עבור LG להשיק סמארטפון מתקפל"
אף על פי שאת הסמארטפון המתקפל שלה לא נראה בתערוכת MWC הקרובה, ב-LG עדיין מתכוונים להשיק מגוון מוצרים חדשים בשבוע הבא. מכשיר הדגל הבא של החברה, LG G8 ThinQ, ייחשף במסגרת אירוע הכרזה שייערך ב-24 בפברואר, והוא צפוי להגיע עם שבב Snapdragon 855, מצלמת סלפי עם תמיכה ב-ToF וזיהוי פנים ב-3D, סוללת 3,500mAh ועוד. לצד זה תכריז היצרנית גם על סמארטפון הדור החמישי הראשון שלה, LG V50 ThinQ.


מקור