למעלה מחצי שנה עוד מפרידה בינינו לבין ההכרזה על דור האייפונים הבא, אך הדיווחים בנושא ממשיכים לזרום. אנליסט המובייל הבכיר מינג-צ'י קאו, אחד מן האנליסטים המדוייקים, המוכרים והאמינים ביותר בכל הנוגע לפועלה של אפל, חושף הערכות חדשות בנוגע למכשירי האייפון שיוכרזו על ידי היצרנית האמריקאית מאוחר יותר השנה.
על פי הערכותיו של קאו, אפל מתכוונת לשלב בדור האייפונים יכולת לטעינה אלחוטית דו-כיוונית, בדיוק כמו שהציגה וואווי עם ה-Mate 20 Pro לראשונה וכפי מה שצפוי להגיע עם ה-Galaxy S10 של סמסונג. פיצ'ר זה יאפשר למכשירי האייפון להטעין מכשירי צד שלישי התומכים בטעינה אלחוטית באמצעות הנחתם על גבו. כמו כן, מוסר האנליסט כי אפל תשדרג את טכנולוגיית הזיהוי הביומטרי Face ID עם מקרן Flood Illuminator משודרג שככל הנראה יסייע לפתיחת נעילה מהירה ומדוייקת יותר.


נוסף על כך, ה-iPhone XI, iPhone XI Max ו-iPhone XR 2019 - מכשירי האייפון שצפויים לראות אור השנה, יציעו לטענת האנליסט סוללות בקיבולת גבוהה יותר מהדור הקודם ומערך צילום משולש בגבם. אף שקאו אינו מציין באופן ספציפי איזה מהאייפונים יגיע עם מערך צילום משולש, צפוי להיות זה ה-iPhone XI Max - הדגם היקר ביותר בסדרה, וזאת על מנת שתוכל החברה לבדל אותו מיתר הדגמים בסדרה באופן משמעותי יותר.
כמו כן, שקע ה-USB Type-C שהעידו הדיווחים הקודמים כי דגמי האייפון החדשים יכילו אותו, לא יגיע השנה, ושוב יכילו האייפונים שקע Lightning. עוד בנושא תוכניותיה של אפל לשנת 2019, מוסר האנליסט כי ה-AirPods 2 של אפל, שיתמכו בטעינה אלחוטית ובקישוריות בלוטות' משופרת, יוכרזו גם כן עוד השנה. נוסף על כך, מאשר מינג-צ'י קאו כי היצרנית אכן עובדת על פיתוחו של iPod Touch חדש.


מקור