על הרדמי נוט 7 הכריז רדמי, מותג הבן של חברת שיאומי שהופרד ממנה רק לאחרונה, כבר לפני קצת יותר מחודש, כשהוא מהווה לשדרוג מהותי בהשוואה לדור הקודם. אלא שזה לא מספיק לשיאומי בשוק הביניים, והדיווחים השונים העידו כי בחברה מתכננים להציג גרסה משודרגת עבורו שתקבל את השם Xiaomi Redmi Note 7 Pro ותציע מקצה שיפורים ושדרוגים.
כעת, טיזר ששיחררה היצרנית מעיד על כך שייתכן שה-Redmi Note 7 Pro יהיה לסמארטפון שוק הביניים הראשון בפיתוחה של שיאומי שיכיל מתחת לפאנל התצוגה שלו קורא ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש. בטיזר, אותו הפיצה החברה לקראת השקת הרדמי נוט 7 בהודו ב-28 בפברואר (מצורף מעלה), ניתן לראות חבויים בספרה '7' רכיבי סמארטפון שונים. יבן אותם רכיבים, ניתן לראות גם את קורא טביעות האצבע מתחת למסך.


מלבד זאת, על פי הידוע לנו עד כה, הרדמי נוט 7 פרו צפוי להכיל מקצה שדרוגים שבהשוואה לאחיו הקטן, הרדמי נוט 7: מערכת השבבים תוחלף בשבב Snapdragon 675 חדש ועוצמתי יותר, חיישן הצילום הראשי יהיה בפיתוחה של סוני וברזולוציית 48 מגה פיקסל (חיישן IMX586) ומערך הזיכרון יכיל 6GB RAM יחד עם 64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי, ללא וריאציות של 3 או 4 גיגה-בייט RAM.
בכל הנוגע למראה החיצוני, ה-Redmi Note 7 Pro יהיה זהה לדגם הסטנדרטי: עיצוב סנדוויץ' זכוכית עם מסגרת עשויה מתכת. בחזית יהיה מסך בגודל 6.3 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus עם חריץ בצורת טיפה ובגבו זוג מצלמות. מתחת לפני השטח תניע את הסמארטפון אותה סוללה 4,000mAh.


מקור 1| 2