תערוכת MWC 2019 עוד טרם התחילה באופן רשמי, אך ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, LG אלקטרוניקס, מחליטה כבר כעת לחשוף סמארטפון ביניים חדש שילווה בגאון את סדרת Q המוכרת בפיתוחה. הכירו את ה-LG Q60 - הסמארטפון הראשון בפיתוחה היצרנית בשוק הבינוני-נמוך שכולל בגבו מערך צילום ראשי בעל 3 חיישנים.
ה-Q60, כאמור, מגיע בחלקו האחורי עם מערך צילום משולש, שכולל חיישן 16 מגה פיקסל ראשי בשילוב עם שני חיישנים נוספים ברזולוציית 5 ו-2 מגה פיקסל. הראשון מבין צמד החיישנים המשניים יגיע עם זווית צילום רחבה במיוחד והנותר הינו חיישן עומק שישמש לצורך צילומי פורטרט. מערך זה מצוייד בטכנולוגיית בינה מלאכותית שמכונה על ידי LG בשם AI CAM. מילימטרים ספורים מתחת למצלמות שוכן קורא טביעות אצבע ביומטרי.


על פי הנראה, עיצוב המכשיר כולל 2 יריעות זכוכית ומסגרת עשויה מתכת, בדומה לעיצוב מכשירי הדגל של החברה בשנים האחרונים, אך בהחלט ייתכן כי מדובר בגב עשוי פוליקרבונט. על מסגרת המתכת של המכשיר נמצאים - כפתור נעילה/כיבוי, צמד כפתורים לשינוי עוצמת השמע וכפתור ייעודי להפעלת העוזרת הוירטואלית Google Assistant.
בחזית ה-LG Q60 שוכן מסך בגודל 6.26 אינץ', ברזולוציית HD Plus ועם חריץ בצורת טיפה - בפעם הראשונה עבור החברה. שוליי המסך עבים למדי, ובהתאם לכך מימדיו: 161.3 מ"מ אורך, 77 מ"מ רוחב ו-8.7 מ"מ עובי. המכשיר עומד בתקן העמידות MIL-STD-810G ותומך בטכנולוגיית DTS:X3D Durround.


מתחת למכסה המנוע ישנו זיכרון RAM בנפח של 3GB בלבד - בחירה שנויה למדי בעולם בו גם מכשירי שוק הביניים מגיעים עם 6GB RAM או לכל הפחות 4GB. מערכת השבבים, שמגיעה מדגם לא ידוע, כוללת 8 ליבות בתדר מירבי של 2.0GHz ולצידה 64GB אחסון. הסוללה מגיעה בקיבולת 3,500mAH.


מקור