אין זה חדש ששוק האוזניות נטולות החוטים (True Wireless) הוא אחד מן השווקים המתפתחים והחמים ביותר כיום בעולם המובייל, בין היתר הודות לאוזניות Air Pods הפופולריות של אפל. ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית, סמסונג, אינה נשארת מאחור וחשפה הערב (ד', 20.2) את דור האוזניות נטולות החוטים הבא בפיתוחה. אלו הן אוזניות ה-Samsung Galaxy Buds.
ה-Galaxy Buds הן אוזניות המגיעות כחלק מסדרה חדשה לחלוטין בפיתוח החברה, וכדור ההמשך ל-IconX מן השנה שעברה. האוזניות החדשות מציעות טכנולוגיית אודיו מבית מותג AKG המוכר, אם כי היצרנית אינה מרבה במילים אודות חווית הסאונד שאלו יספקו ורק מבטיחה שהן יציעו "חויית האזנה משובחת", לדבריה.


בכל הנוגע לשיחות טלפון באמצעות האוזניות, מציינת החברה כי אלו מציעות מערך מיקרופונים בטכנולוגיית Adaptive Dual, המשלב בין 2 מיקרופונים על גבי כל אוזניה - האחד פנימי והאחד חיצוני. אלו יאפשרו ניהול שיחה באופן ברור ונקי, עם סינון רעשים שיאפשר שיחה גם בסביבה רועשת. ה-Buds למותג גלקסי תומכות בעוזר הוירטואלי של סמסונג, ביקסבי, ומאפשרות ביצוע פקודות קוליות ללא כל צורך בלחיצה על מקשים או כפתורים שונים.
האוזניות יציעו סוללת 58mAh כל אחת, ויאפשרו יחדיו עד ל-6 שעות האזנה למוסיקה ו-5 שעות שיחה. הקייס עימן מגיעות האוזניות יאפשר עד ל-7 שעות עבודה נוספות הודות לסוללה בקיבולת של 252mAh הטמונה בו. המארז תומך בטעינה אלחוטית, כך שניתן יהיה לטעון אותו הן באמצעות חיבור כבל מסוג USB Type-C והן באמצעות טעינה אלחוטית ישירות על גבי חלקם האחורי של מכשירי הגלקסי S10.


את ה-Samsung Galaxy Buds היצרנית תשיק ב-8.3.