חברת DCS נבחרה על ידי אפל להפוך למעבדה הרשמית המוסמכת היחידה בישראל, כשהיא הראשונה לאפשר החלפת מסך במכשירי אייפון בחלקים מקוריים מהחברה - מהלך שהוזיל משמעותית את עלות החלפת המסכים. אל חברת DCS ניתן לגשת באופן עצמאי או דרך אחת מהמשווקות הרשמיות של מכשירי אפל בישראל כמו איידיגיטל, אייסטור וכן הלאה.

חדש בישראל: החלפת מסכים מקוריים לאייפון

עד עכשיו, תיקוני האייפונים שהתקלקלו או נשברו בוצעו לרוב במעבדות פרטיות, כאשר אלה השתמשו בחלפים לא מקוריים ובאיכות משתנה. זאת עקב החלטת אפל לא להפיץ חלקי חילוף למכשיריה - מלבד למעבדות הרשמיות של החברה. בשורה זו מביאה לישראל את יתרונות התיקון והשימוש בחלפים מקוריים מבית אפל: זמן התיקון מתקצר, הוא מבוצע במקצועיות, ואף נאטם לאחר פתיחת המכשיר למים ואבק בתקן IP67 (אייפון 7 ו-7+). 

בנוסף לעמידה בתקן, מחיר התיקון השתנה דרמטית. מלבד אי ההבטחה לאיכות המסך והחלקים הסובבים אותו הוא מחיר התיקון, המרקיע שחקים ככל שהדגם חדש יותר, כאשר מחיר ממוצע של תיקון מסך לאייפון 7 עולה 1000 שקל. את בשורת המחיר DCS מביאה כאשר היא מתמחרת את תיקוני המסך באופן תחרותי ונמוך מהמקובל בשוק, וכעת מחיר החלפת מסך לאייפון 7 יעלה 675 שקל דרכה.

מלבד שימוש בחלפים מקוריים, איטום מחדש, תיקון של כפתור הבית הכולל קורא טביעות אצבע, כעת חברת איידיגיטל העושה השולחת את המכשירים אל מעבדת DCS, מציעה קבלת מכשיר חלופי מדגם אייפון (לא נמסר הדגם המדויק) לכל תקופת התיקון ללא עלות נוספת. 

שירות התיקונים החדש יהיה זמין כבר במהלך הימים הקרובים, ומחיריהם ינועו בין 550 שקל לדגם אייפון 5S או SE, ועד 775 שקל להחלפת מסך מקורי לדגם האייפון 7+.

דגם

מחיר החלפת מסך מקורי כולל אייפון חלופי

iPhone 5S\SE

550 ₪

iPhone 6\6S

550 ₪

iPhone 6+\6S+

650 ₪

iPhone 7

675 ₪

iPhone 7+

775 ₪