כשלוש שנים חלפו מאז הכריזה נינטנדו, יצרנית קונסולת המשחק היפנית, על ה-Nintendo Switch, קונסולה ייחודית הכוללת מסך ומסוגלת לפעול הן באופן עצמאי והן באמצעות חיבור לטלוויזיה או מסך חיצוני אחר. כעת, חושף דיווח חדש כי היצרנית עומלת בימים אלו על פיתוחה של גרסה חדשה לסוויץ' שתהיה קטנה וניידת יותר.


דיווח: נינטנדו עובדת על גרסה מוזלת ל-Nintendo Switch


על פי פרטי הדיווח, שמקורו באתר Nikkei היפני, בנינטנדו עומלים בימים אלו על פיתוח גרסה נוספת ל-Nintendo Switch, כשמועד השקתה מכוון לחודשי הסתיו של השנה הנוכחית. הגרסה הצנועה לסוויצ' תגיע עם דגש אף עוד יותר משמעותי על ניידות ותהיה קטנה יותר מהדור הנוכחי. עם זאת, בנינטנדו לא יוותרו על היכולת לחבר אותה למסך טלוויזיה חיצוני כך שהמשתמשים יוכלו לשחק על מסך גדול יותר כשהם לא בדרכים.


נוסף על כך, נמסר בדיווח כי בנינטנדו עובדים על גרסה נוספת ל-Switch שתהיה עוצמתית יותר ותציע שינוי עיצובי משמעותי. דברים אלו מגיעים בהמשך לדיווח של הוול-סטריט ג'ורנל שציין גם כן כי בחברה עובדים כיום על גרסה נוספת ומשופרת לקונסולת המשחק הניידת, סוויץ'.


דיווח: נינטנדו עובדת על גרסה מוזלת ל-Nintendo Switch


לאחרונה השיקה נינטנדו את פעילותה הרשמית בישראל, באמצעות ייבוא רשמי של חברת תור גיימינג. לפני כשבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט הרשמי של היבואן המקומי, שם נמכרים קונסולת ה-Nintendo Switch במחיר מומלץ של 1,549 שקלים לגרסת הבסיס, קונסולת הרטרו Nintendo Classic Mini NES במחיר של 349 שקלים וקונסולת ה-New 2DS XL במחיר של 799 שקלים. לצד אלו נמצא מגוון אביזרים נלווים, אקססוריז, תחנות עגינה, בקרים ועוד.


מקור