חברת יורוקום, יבואנית נוקיה בישראל, משיקה בארץ את מכשיר הנוקיה 3310 האגדי, שנמכר בארץ לפני 16 שנה בהצלחה יתרה. כעת, המכשיר עבר מתיחת פנים, אך אל תצפו ליכולות המתקרבות ליכולות הסמארטפונים הרגילים, עם נפח של 16 מגה בייט לזיכרון אחסון ומצלמת 2 מגה פיקסל, לא מדובר בסמארטפון בכלל.
למעט עיגול הפינות, המכשיר שומר על עיצובו המקורי כשכפתורי המכשיר עברו מתיחת פנים, וכעת הם מציעים כפתור מרובע מרכזי, וכפתורי חיוג וניתוק, ושני מקשי קיצור בהגדרה אישית (כזכור ממכשירי נוקיה כמו 6100 או 3100). מקשי הספרות מופרדים אחד מהשני והם מעוצבים בצורת אליפסה.


מסך המכשיר מגיע בגודל של 2.4 אינץ' ומציג תמונה ברזולוציה של 320X240 כאשר פאנל המסך הוא מסוג TFT מיושן. מצלמת המכשיר תצלם תמונות בגודל של 2 מגה פיקסל, ומי שירצה לצלם תמונות רבות, יוכל להרחיב את זיכרון האחסון בעזרת כרטיס מיקרו SD.


במסגרת התאמת המכשיר לשנת 2017 הוכנסו מספר חידושים: רדיו FM, טעינה דרך מחבר מיקרו USB רגיל, קישוריות בלוטות'וסוללה בנפח 1200 מיליאמפר – שעה (נשלפת). עם זאת, תדרי הקליטה של המכשיר נשארו אך ורק בדור 2 – GSM, ולא ניתן למצוא קליטת UMTS דור 3 במכשיר כך שרשת פלאפון אינה תומכת במכשיר. מי שבכל זאת יחליט לגלוש באינטרנט, יכול לעשות כן בעזרת דפדפן WAP בסיסי.


המכשיר זמין באדום, כחול, צהוב ואפור, והוא זמין במחיר של החל מ-249 שקל.