לפני פחות משבועיים חשפה הדלפה את תמונותיו של הסמארטפון הראשון מבית וואווי עם מצלמת סלפי נשלפת. כעת, זמן לא רב לאחר פרסום הדברים, הופכת ההדלפה למציאות כאשר ענקית הטכנולוגיה הסינית חושפת את המכשיר באופן רשמי. הכירו את ה-Huawei P Smart Z.


הוכרז: Huaewi P Smart Z - מצלמת פופ-אפ ומסך גדול


ה-P Smart Z מגיע כמעיין גרסה משודרגת ל-P Smart 2019 שנחשף לקראת סוף השנה שעברה ונמכר בישראל במחיר מומלץ של 999 שקלים. סמארטפון ה-Huawei P Smart Z מגיע עם מסך LCD בגודל 6.59 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus. שולי המסך דקים מאוד, בייחוד בחלקו העליון של הצג - שם לא נמצא כל חריץ בולט או חור במסך. את מצלמת הסלפי משלבת החברה במגירת פופ-אפ נשלפת החבויה במסגרת המכשיר.

הוכרז: Huaewi P Smart Z - מצלמת פופ-אפ ומסך גדול


מצלמת הסלפי מגיעה ברזולוציית 16 מגה פיקסל וזו נשלפת ממסגרת המכשיר ברגע שבוחר המשתמש לעבור לצילום הקדמי. הוצאת המצלמה מהמגירה נמשכת שנייה אחת בלבד באמצעות המנגנון הממונע, ולטענת החברה ניתן יהיה להוציא ולהכניס את המצלמה לא פחות מ-100,000 פעמים לכל אורך חיי המוצר.


בגב ה-P Smart Z ישנו מערך צילום כפול, שכולל מצלמת 16 מגה פיקסל ראשית יחד עם חיישן 2 מגה פיקסל משני עבור חישובי עומק וצילומי פורטרט מדוייקים יותר. מתחת למכסה המנוע שלו, מכיל הסמארטפון מערכת שבבים מדגם Kirin 710F בפיתוחה של וואווי, ובשילוב עם 4GB RAM ו-64GB של זיכרון אחסון פנימי.


הוכרז: Huaewi P Smart Z - מצלמת פופ-אפ ומסך גדול


מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9.0 פאי, עליה מוטמע ממשק המשתמש העצמאי של החברה, EMUI 9. את המפרט תניע סוללה בקיבולת של 4,000mAh שתטען דרך שקע USB Type-C (בניגוד ל-MicroUSB בדור הנוכחי). ה-Huawei P Smart Z מוכרז ועולה למכירה באופן ראשוני באירופה, שם הוא מוצע לרכישה במחיר של 280 יורו (כ-1,120 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי).


ה-Huawei P Smart Z עשוי להגיע לישראל בייבוא רשמי במהלך החודשים הקרובים.


מקור 1 | 2