חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

סמסונג חושפת חיישן צילום ברזולוציית 64 מגה פיקסל לסמארטפונים

חברת סמסונג חושפת צמד חיישני צילום חדשים עבור סמארטפונים: הראשון מגיע ברזולוציית 64 מגה פיקסל והשני ברזולוציית 48 מגה פיקסל, השקתם צפויה במחצית השנייה של 2019

אלי כהן |  12/05/2019

לפני מספר שנים נראה היה כי יצרניות הסלולר נמצאות במירוץ פיקסלים, במסגרתו כמעט כל סמארטפון חדש שהן השיקו הגיעה עם מצלמה שמאפשרת צילום ברזולוצייה גבוהה יותר. בשנתיים האחרונות נראה היה כי המירוץ האט, אך לאחרונה חזרה עטרה ליושנה ושוק הסלולר - הן בשוק הביניים והן בשוק הגבוה, החל להצטייד במצלמות עתירות מגה-פיקסלים. כעת, מזניקה סמסונג סיבוב נוסף בתחרות, עם חשיפתם של שני חיישני צילום חדשים ברזולוציית 48 ו-64 מגה פיקסל.


סמסונג חושפת חיישן צילום ברזולוציית 64 מגה פיקסל לסמארטפונים


צמד החיישנים החדשים עליהם מכריזה סמסונג הם ה-ISOCELL Bright GW1 ברזולוציית 64 מגה פיקסל וה-ISOCELL Bright GM2 ברזולוציית 48 מגה פיקסל. בזמן שהראשון הינו חיישן חדש לחלוטין, הדגם השני מהווה דור המשך ל-GM1 שהגיעה עם רזולוציית 48 מגה פיקסל גם כן וכבר זמין במגוון נרחב של סמארטפונים בשוק. החיישן החדש בסדרה מציעה מפרט מעט משודרג שיאפשר, לטענת החברה, פוקוס אוטומטי מהיר יותר ותוצאות צילום בהירות יותר.


החיישן המעניין יותר מבין השניים הוא ה-GW1. הוא אמנם מציע רזולוציית צילום של 64 מגה פיקסל, אך באמצעות טכנולוגיה המכונה Tetracell שמאגדת כל 4 פיקסלים לפיקסל אחד, יהיו תוצאות הצילום בפועל ברזולוציית 16 מגה פיקסל. כך, מוסרת החברה, יהיה החיישן מסוגל להפיק תוצאות צילום בהירות וטובות יותר, גם בתנאי תאורה לקויים.


סמסונג חושפת חיישן צילום ברזולוציית 64 מגה פיקסל לסמארטפונים


חיישן ה-64 מגה פיקסל החדש של סמסונג תומך ב-HDR בזמן אמת וכן מציע צילום וידאו בהילוך איטי בקצב של 480 פריימים לשנייה וברזולוציית Full HD. מלבד זאת, כולל ה-GW1 פיקסלים בגודל של 0.8μm ותומך בטכנולוגיית Super PD שתאפשר תוצאות צילום חדות יותר, לדברי היצרנית.


את ה-GW1 ברזולוציית 64 מגה פיקסל וה-GM2 ברזולוציית 48 מגה פיקסל אנו צפויים לראות בסמארטפונים החל מהמחצית השניה של 2019.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.3 אינטש,
מערכת הפעלה:An...,
החל מ- 641 ₪
מתוך 47 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 3,499 ₪
מתוך 36 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.1 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 2,545 ₪
מתוך 39 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.7 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 1,222 ₪
מתוך 48 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il