ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הקוריאנית, חברת סמסונג אלקטרוניקס, החליטה מוקדם יותר השנה לבטל את סדרת מכשירי השוק הנמוך שלה - גלקסי J, ולהחליפה בסדרת גלקסי A 2019, שתציע מכשירים הן לפלחי שוק הביניים והן לפלחי השוק הנמוך. אלא שסדרת סמארטפונים חדשה אותה הציגה היצרנית גם כן השנה, הגלקסי M, מסתערת גם היא על פלח שוק דומה עם דגמי M10, M20 ו-M30. כעת, בהשקה שתחל ב-11 ביוני, תצרף החברה לסדרה מכשיר נוסף: Samsung Galaxy M40.


הודלף: אלו הם מפרטו ותמונותיו של מכשיר הביניים Galaxy M40


את ההודעה בדבר ההכרזה אישרה סמסונג דרך זרוע המכירה שלה באמזון, שם יעלה המכשיר לרכישה החל מה-11 ביוני. המכשיר, כפי שמאשר קמפיין הפרסום שפורסם דרך אמזון, יגיע עם קווי עיצוב שונים מיתר הדגמים בסדרה. הוא כולל מסך בעל שוליים דקים מאוד, אם כי במקום החריץ נמצאצ חור במסך שיכיל את מצלמת הסלפי הקדמית.


נוסף על כך, ניתן יהיה לראו תבגבו מערך צילום משולש שיכיל: חיישן 32 מגה פיקסל ראשי, מצלמת 8 מגה פיקסל עם זווית צילום רחבה וחיישן עומק ברזולוצייה צנועה יותר של 5 מגה פיקסל. הדלפה שפורסמה בסוף השבוע אף מציגה את תמונות המכשיר במלואן, ומאשרת את כל הנאמר.


הודלף: אלו הם מפרטו ותמונותיו של מכשיר הביניים Galaxy M40


בהדלפה אחרת שחשפה את מפרט ה-Galaxy M40, נמסר כי הסמארטפון ינוע על גבי מערכת השבבים Snapragon 675 בפיתוח קוואלקום, יחד עם 6GB RAM, זיכרון אחסון פנימי בנפח של 128 גיגה-בייט, סוללת 3,500mAh, מסך 6.3 אינץ' ומצלמת סלפי קדמית ברזולויית 16 מגה פיקסל. מערכת ההפעלה תהא אנדרואיד 9.0 פאי, מה שיהפוך את המכשיר לראשון בסדרה המריץ את מערכת הפעלה זו ישירות מן האריזה.


מקור 1 | 2 | 3 | 4