חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

אילו מכשירי שיאומי יקבלו את העדכון ל-Android Q?

שיאומי מאשרת אילו ממכשיריה יעודכנו לאנדרואיד Q 10 ומתי יתבצע העדכון. בין הדגמים: Redmi Note 7, סדרת Mi 9 ודגמי ה-K20

אלי כהן |  16/06/2019

בחודש מרץ האחרון חשפה ענקית הטכנולוגיה וחברת התוכנה האמריקאית, גוגל, את הגרסה החדשה ביותר למערכת ההפעלה פרי פיתוחה עבור סמארטפונים וטאבלטים, אנדרואיד. גרסת מערכת ההפעלה החדשה, אנדרואיד Q, כבר זמינה בבטא וצפויה להגיע למכשירי Google Pixel הנתמכים החל מהחודשים אוגוסט-ספטמבר, כשלאחר מכן יחלו היצרניות השונות להפיץ את העדכון גם למכשיריהן.


אילו מכשירי שיאומי יקבלו את העדכון ל-Android Q?


כעת, חושפת חברת שיאומי הסינית אילו מבין מכשיריה יזכה לקבל את העדכון למערכת ההפעלה Android 10, וכן את לוח הזמנים הצפוי לכך. על פי הודעה שהפיצה החברה במערכת הפורומים הרשמית שלה (פורומי MIUI), המכשירים הראשונים שיקבלו את העדכון לאנדרואיד Q יהיו: סדרת Mi 9, סדרת K20, סדרת Xiaomi Mi 8 על כל דגמיה וכן ה-Mi Mix 3.


הדגמים המצוינים מעלה יקבלו את העדכון לאנדרואיד 10 במהלך הרבעון האחרון לשנת 2019, בין החודשים אוקטובר לדצמבר, כאשר מועד השקה מדוייק אינו ברור בשלב זה. בתחילת 2020 (בין ינואר למרץ), יקבלו דגמים נוספים את העדכון למערכת ההפעלה החדשה, הם דגמי ה-Redmi Note 7 ו-Redmi Note 7 Pro.


אילו מכשירי שיאומי יקבלו את העדכון ל-Android Q?


במהלך החודשים הקרובים צפויה שיאומי לחשוף דגמים נוספים שיקבלו את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד Q. הדגמים הנוספים שיזכו לקבל את העדכון, עם זאת, צפויים לקבל אותו במועד מאוחר יותר שאינו ברור בשלב זה. נוסף על כך, לרשימה צפויים להצטרף גם מכשירים עליהם תכריז היצרנית מאותר יותר השנה ולפני שתחל להשיק את מכשיריה עם אנדרואיד 10 מותקנת מראש.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
מערכת הפעלה:iOS,
החל מ- 2,800 ₪
מתוך 45 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
מערכת הפעלה:iOS,
החל מ- 3,049 ₪
מתוך 37 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.53 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 856 ₪
מתוך 39 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.3 אינטש,
מערכת הפעלה:An...,
החל מ- 571 ₪
מתוך 45 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il