מוקדם יותר החודש שיתפנו אתכם בידיעה שחשפה כי סמסונג מעוניינת להשיק ולהעלות על מדפי החנויות את סדרת מכשירי הדגל Galaxy Note 10 לקראת סוף חודש אוגוסט הקרוב (בין השבוע השלישי לרביעי של החודש). כעת, דיווח חדש שעושה דרכו אל הרשת ביממה האחרונה חושף: הענקית הקוריאנית תכריז על המכשיר ב-7 באוגוסט, יום רביעי.


דיווח: סמסונג תציג את ה-Galaxy Note 10 ב-7 באוגוסט


על פי הדיווח, שמגיע ממקורותיו של אתר CNET, סמסונג תקיים אירוע הכרזה בברקליס סנטר שבניו-יורק, אותו אולם בו נחשפה סדרת גלקסי נוט הקודמת. באירוע, שצפוי להתקיים ב-7 באוגוסט, תוצג סדרת גלקסי נוט 10, שצפויה להכיל 2 דגמים או יותר, והם: Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Pro ואולי גם גרסה צנועה וזול בסדרה שתכונה בשם Galaxy Note 10e.


הגלקסי נוט 10 פרו, גרסת הפרימיום בסדרה, צפויה להביא עימה מסך גדול מתמיד - 6.75 אינץ', עם שוליים דקים למדי וחור במסך שיכיל את מצלמת הסלפי. פאנל התצוגה יהיה מסוג Dynamic AMOELD ברזולוציית 3,040X1440 פיקסלים (Quad HD Plus). המכשיר יגיע עם סוללת 4,500mAh ו- 4 מצלמות בגבו, בהן חיישן ראשי עם זווית צילום סטנדרטית, חיישן עם זווית צילום רחבה במיוחד, מצלמת טלפוטו לביצוע זום אופטי וחיישן ToF.


דיווח: סמסונג תציג את ה-Galaxy Note 10 ב-7 באוגוסט


הגרסה הסטנדרטית בסדרה, גלקסי נוט 10, תגיע עם מסך יותר קטן - 6.3 אינץ' (מעט יותר קטן גם בהשוואה לנוט 9), ברזולוציה ובתצורה זהות לאחיו הגדול. דגם זה יוותר על מצלמת ה-ToF, בעוד יתר החיישנים כנראה יהיו זהים. הן ה-Galaxy Note 10 והן ה-Galaxy Note 10 Pro צפויים להגיע עם מערכת השבבים Exynos 9820, עד ל-512GB או 1TB של זיכרון אחסון, 8 או 12 גיגה-בייט RAM וטעינה מהירה בהספק של עד 45 וואט.


מקור