מיצרנית האודיו האמריקאית, JBL, אנו רגילים לראות בישראל בעיקר רמקולים ניידים קטנים למדי שמאפשרים האזנה למוסיקה בחצר, בבית או במשרד, אך זו דואגת לתחזק גם רמקולים גדולים ועוצמתיים יותר המסוגלים לאפשר האזנה בחללים גדולים למדי כחלק מסדרת PartyBox. כעת, משיקות JBL וחברת באג מולטיסיסטם, היבואנית הרשמית של מוצרי המותג בישראל, את אחד מן הרמקולים הבולטים בסדרה, זהו ה-JBL PartyBox 300.


באג משיקה בישראל את רמקול ה-JBL PartyBox 300


ה-PartyBox 300 של JBL הינו רמקול אלחוטי ונייד, שאינו דורש חיבור קבוע לשקע החשמל. הוא כולל סוללה בקיבולת של 10,400mAh המאפשרת עד ל-18 שעות עבודה וכן מסוגלת לטעון מכשירים אחרים שיחוברו אליה באמצעות כניסת USB. טעינת הסוללה מ-0 ל-100 אחוזים, כך על פי היצרנית, נמשכת כ-5 שעות רצופות.




הרמקול כולל 3 טוויטרים בגודל 2.25 אינץ' ושני וופרים בגודל 6.5 אינץ' כל אחד, ובחלקו הקדמי ישנה תאורת LED המשתנה בהתאם למוסיקה המתנגנת. ניגון מוסיקה באמצעות ה-PartyBox 300 זמין באמצעות חיבור 3.5 מ"מ, חיבור RCA וכן באופן אלחוטי הודות לקישוריות בלוטות' 4.2. כמו כן, ניתן לנגן מוסיקה ישירות מ-Disk On Key.


באג משיקה בישראל את רמקול ה-JBL PartyBox 300


בחברה מציינים כי הרמקול מסוגל להתחב באופן אלחוטי לרמקולים נוספים באמצעות טכנולוגיה המכונה True Wireless Stereo, מה שיאפשר ניגון סאונד בסטריאו. אם ירצה המשתמש לחבר 3 רמקולים או יותר אחד לשני, יהיה עליו לבצע זאת באמצעות האפליקציה התואמת מבית JBL. 


את ה-JBL PartyBox תציע באג לרכישה במחיר של 1,999 שקלים עם אחריות ל-12 חודשים.